Wpis z mikrobloga

Dlaczego fanboye #iphone są takimi betonami? Mam znajomych „informatyków”, którzy uważają, że ajfony to nadtelefony i są nie do złamania. Telefony z Androidem to dla nich gówno i łatwo je złamać.

Ostatnio wysłałem im poniższy filmik to dostałem odpowiedź, że na #ios nie ma antywirusów i to wiele tłumaczy. Drugi natomiast zapytał się mnie jak to zrobić i mocno sugerował, że to do tego trzeba mieć jakieś super umiejętności niczym superbohater. Napisałem mu, że takich rzeczy nie znajdzie na YouTube jako tutorial i wstyd w ogóle takie rzeczy wypisywać jako osoba, która skończyła studia informatyczne. Dodałem jeszcze, żeby pokazał mi taki sam poradnik jak takie coś zrobić z Androidem. Dostałem odpowiedz, że on mi nic nie będzie wysyłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam mam ajfona, ale to co ci znajomi wypisują za bzdury na grupie to można za głowę się złapać. Oczywiście też zostałem nazwany hipokrytą, bo mam ajfona. Pewnie chodzi o to, że nie wychwalam go pod niebiosa i potrafię obiektywnie spojrzeć na to co dane systemy potrafią.

Ajfoniarze to jedni z najbardziej #!$%@? fanboyów na świecie change my mind.

#apple #telefony #android
Sponsorowanyz500plus - Dlaczego fanboye #iphone są takimi betonami? Mam znajomych „in...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sponsorowany_z_500plus: Dlaczego fanboye #android są takimi betonami? Mam znajomych „androidowców”, którzy uważają, że wszystko oprócz ajfona to nadtelefony i ciągle muszą pisać swoje wysrywy. Telefony z iOS to dla nich gówno i łatwo ich złamać psychicznie jak ktoś jest zadowolony z jabłka.
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: cóż, są androidy które są bezpieczniejsze niż iOS ale to wynika z faktu iż są tak zmodowane że potrzebny jest atak celowany w konkretne urządzenie bo np. system wysypuje się co 3 minuty. Do łamania iPhone potrzeba jednak coś więcej a Apple dba o to by dziury były szybko łatane (w większości przypadków). Więc bezpieczniejsze są zdecydowanie ale nie to że nie do złamania.

Ja ze swojego iphone jestem
  • Odpowiedz
są nie do złamania.


@Sponsorowany_z_500plus: nie są nie do złamania. Każdy system jest tak zabezpieczony, jak bezpieczny i świadomy jest użytkownik. A że ludzie to debile, to jest jak jest. Nie musi być "nie do złamania", żeby był bezpieczniejszy, jeśli konkurencją jest platforma, której update'y zależą od mnóstwa producentów i każdy z nich może wcisnąć swoje ciekawe rozwiązania do systemu.
  • Odpowiedz
@Hiszpan_Jan: To ma swoje plusy i minusy. Mając Androida instalowałem rzeczy spoza sklepu i nic nie było. Kasa roznieś z konta nie zniknęła. Oni jakieś wyobrażenie mają, że na Androidzie to zara okradno i niewiadomo co

@MtEverest: No technologicznie ajfony są zacofane. Konkurencja robi rozkładane telefony, czytnik lini papilarnych w ekranie, kamera pod ekranem, a oni nie potrafią sobie poradzić z notchem XD

@wrobel28: obejrzałeś ten
  • Odpowiedz
@Voltix:

To widac nic nie wiesz, bo to fanboje androida daja nawiecej wysrywow na tagow ios i ty jestes tego przyladem xDDDD


Ohohohoho jak śmiesznie. Jeszcze więcej dodaj D do „xDDDD”. Widzę, że mamy tutaj do czynienia z wielkim fanem jabłuszka. Koń byl walony przy najnowszej konferencji Apple? Chusteczek wystarczylo? Boli dupka, że iOS jest do
  • Odpowiedz