Wpis z mikrobloga


Polacy to dziwny naród. Jeżeli jest coś, co boli Polaków to potrafimy się wziąć w garść i pokazać swoją siłę. Czy coś z tej siły wyjdzie, nigdy nie wiadomo. Jednakże bądź, co bądź, w Polsce mieszka 38 milionów Polaków z małym hakiem, więc pole do popisu mamy znaczne.

Ogólnopolski strajk kobiet przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych z października 2020 roku pokazał, że jeżeli rząd ma pomysły z dupy, KOBIETY (i nie tylko) potrafią się zgrać i WALCZYĆ o swoje. Jak wyszło to wiemy wszystko. Protesty LEX TVN z dnia 10 sierpnia 2021? Zebrały się tysiące protestantów w słusznej sprawie, aby zadbać o telewizje prywatne. Temat który nas wszystkich niby dotyczy, ale nie do końca.

Od 1 stycznia 2022 roku POLACY borykają się z GIGANTYCZNYM gównem, jakim jest POLSKI WAŁ, większość osób, które znam TRACĄ, tracą swoje ciężko zarobione pieniądze. Co robimy? Gówno. Narzekamy w domowym zaciszu, narzekamy na massangerze, narzekamy na portalu ze śmiesznymi obrazkami i nic.
W TVP pokazują, że wszyscy zyskują. Ja tracę, moja dziewczyna traci, moja kuzynka traci, mój sąsiad traci. Wszyscy na około tracą.

DLACZEGO nie potrafimy się zebrać i wyjść na ulicę? Kobiety tracą wolność –wychodzimy na ulicę. TVN traci koncesję, wychodzimy na ulicę, bo tracimy „wolność” –wychodzimy na ulicę.

W momencie, kiedy MY TRACIMY swoje pieniądze na rozdawnictwo, na #!$%@? NASZEJ kasy na kary, za TURÓW, na zasiłki, na 500+, na 1000+ dla świń. Dlaczego nie potrafimy zareagować?

Halo… Totalna opozycjo! Zorganizujcie protest. Ja go żądam, pewnie większość ludzi go żąda.

i tak gówno z tego będzie ¯\_(ツ)_/¯

#nowylad #pis #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi
kukaszr - ! Mój wysryw na temat tego co się dzieje w Polsce i naszej biernej podstawy...

źródło: comment_1643710076pNitSCGlkAfvItWW6bJPdI.jpg

Pobierz
  • 7
@kukaszr: Przecież to naród chłopów pańszczyźnianych bez jaj i bez honoru żyjących tylko urojeniami o swojej wspaniałości i tak jest od kilkuset lat.
W cywilizowanym kraju taki rząd by już z 2137 razy poleciał na pysk a tutaj stabilnie. Naród ktory uważa się za lepszych od Niemców a jest na metalnym poziomie ruskich. Zawsze bawi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to naród chłopów pańszczyźnianych bez jaj i bez honoru żyjących tylko urojeniami o swojej wspaniałości i tak jest od kilkuset lat.


@Bij_p0laczka: Dokladnie tak. Szlachta to najgorsze co nam się przydarzyło, bo tłamsiła rozwòj kupiectwa i miast. Dlatego ciagle jesteśmy zacofani wzgledem Europy Zachodniej.
Taki protest mógłby przynieść jeszcze większe tąpnięcie w sondażach, a jego postulaty mogłyby nieco ukruszyć piswoski beton, czego nie uczyniłyby nigdy protesty o prawa kobiet (bo zabijanie dzieci) i protesty o lextvn (bo wspieranie złodziejskiej telewizji). Tym razem byłby to protest zwykłych Polaków, którzy po prostu tracą. Choć jak zareagowałaby propaganda TVP przybliżać chyba nie trzeba: Opozycja która podjudza i przekupuje Polaków w celu protestowania, pokazywanie tylko kilku strajkujących i odwracanie kota