Wpis z mikrobloga

Kurde, temat 711 jest mocno grzany, ale nie widziałem chyba nigdzie odniesienia do tych kocopołów, które Czesio opowiedział na temat kadry. Chce dać szanse Wietesce, Jęrzejrzykowi czy Pazdanowi. Czyli obrońców jednych z najgorszych drużyn w lidze. Już #!$%@? od tego, że Maik Nawrocki jest od nich ciekawszy (ZASTRZEGAM! WIEM, ŻE NA TĘ CHWILĘ SIĘ JESZCZE NIE NADAJE, MUSI USTABILIZOWAĆ FORMĘ ITD...) to rozumiem, że Salamon czy np. Wiśniewski z Górnika mają powołania na mecze z Rosją jak w banku?!

2. sprawa to deklaracja ws. Szczęsnego, że jest murowaną 1. Wiem, że pomijając Fabiańskiego jest może najlepszy, ale zawsze jak deklarowano, że ma pewne miejsce to mu #!$%@?ło i lubił tracić babole. Oby to się nie skończyło jakąś bramką Rosjan między nogami Szczęsnego bezpośrednio z rzutu rożnego. Oczywiście znajdą się głosy, że bramka bez winy Szczęsnego i po prostu miał pecha. Jak zwykle

#mecz #reprezentacja #ekstraklasa #kanalsportowy
  • 10
Jezu jakby nie powiedział ze Szczesny jest nr 1 to on i tak by wiedział ze jest nr 1 bo kto ma być ? Dragowski jest jedynym kandydatem na ten moment ale 3 Msc kontuzja a potem dwa poważne babole w pucharze i znowu ława. Ostatnio z tego co widzę jest w Juve dosyć pewny, jak będzie w formie w klubie to będzie dobrze bronił w klubie, tyle
@ebismolarek a czy kiedykolwiek zdarzylo sie, ze mowiono "no słuchajcie powinnismy stracic bramke ale szczesny mial farta" ?xd jego skill i sposob interwencji i pewnosc w bramce powoduja tego "przypadkowego" pecha i tyle. Pewnie gdyby nie to, ze w karierze klubowej czesto mial lepsza defensywe niz ci goscie szumnie zwani pilkarzami z polski to by nie byl tak oceniany
@Gohji: no nie wiem. Tych baboli Szczęsnego nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Może niedawanie mu pewnej pozycji i ogłaszanie tego w mediach zmieni mu nastawienie bani.

@Niemamwiedzy: Nie chce bagatelizować fryzjera, ale Twoje ostatnie zdanie w pełni oddaje to co mówię. Piłkarze Lecha powinni się czuć w tym przypadku jakby im ktoś nasrał na ryj xD
@lucynek12: Troche się muszę zgodzić, sam mówi ze nie ma windy w nogach, dużo musi pracować ustawieniem i albo się ustawi tak ze wyglada cos na zwykła interwencja to u innego bramkarza wyglądałoby na genialna paradę (bo startowałby z innego miejsca )
@ebismolarek tym.bardziej że żaden z piłkarzy Legii czy ekstraklasy w ogóle nie jest magikiem na poziomie Lewego, że nawet przy słabszym meczu jest opcja że coś wyczaruje .

W przypadku piłkarzy ekstraklasy powinna decydować aktualna forma, więc tak zgadzam się w pełni z tym że to co mówisz o piłkarzach Lecha.

Dziwnym trafem panowie Jędrzejczyk i Pazdan należą do agencji Unidos tej samej do której należy CM711. Ale to pewnie przypadek że