Wpis z mikrobloga

via Android
  • 101
@FibexXx przeszłaby i nikt nie zwróciłby na nią nawet uwagi, a takto sama się rzucała w kadr jak Gesslerowa na deser. Myślę że ten siwy to mógł być jej szugar dedi i się wkurzyła, że wyjdzie wszystko na jaw XD
  • Odpowiedz
@NaczelnyMizoginRP: @Del:
Oboje jesteście #!$%@?ęci xD
Fakt reakcja panny przesadzona, ale typ od kamery gdyby go poprosić to też by nie przestał nagrywać bo to gatunek człowieka który zwyczajnie szuka #!$%@? do dupy bo hehe coś się może #!$%@?, spikam gazem i mój #!$%@? film wyląduje na stronie że śmiesznymi obrazkami w kraju trzeciego świata. On tutaj jest największym atencjuszem a nie ona.
  • Odpowiedz
ale dlaczogo w sumie to dziwne ze nie chce byc nagrywana?Ja tez nie chcę zeby mnie jakiś random nagrywal i wrzucał do neta.


@FibexXx: w internecie jest tyle materialu ze na pewno sa filmy z twoim udzialem - a jak mieszkasz w warszawie to na pewno
  • Odpowiedz
@FibexXx: jasne, tylko średnio jest z zastosowaniem tego w życiu. W sumie możesz poprosic kogoś by tego nie robił a możesz się chcieć bic.
Tez bym za tym nie przepadał natomiast wydaje mi się pewna nad reakcja na sytuacje.
  • Odpowiedz
@mainleblanc: bzdura. On ma prawo nagrywać, ale nie ma prawa udostępniać bo ona nie jest osobą publiczną, ale to zrobił udostępniając live stream. Oboje siebie warci, ale to on sprowokował i to on jest w stu procentach winny, w pozwie cywilnoprawnym ona by wygrała odszkodowanie a on był wygrał gówno bo nie doszło do uszczerbku na zdrowiu.
Łapiecie zarzutki inteligenci a #!$%@? się na prawie znacie.
  • Odpowiedz
On ma prawo nagrywać, ale nie ma prawa udostępniać bo ona nie jest osobą publiczną

w pozwie cywilnoprawnym ona by wygrała odszkodowanie

#!$%@? się na prawie znacie.

@Qiudo: ale wiesz że każde państwo ma swoje prawo, nie?
  • Odpowiedz