Wpis z mikrobloga

Gadajcie sobie co chcecie, ale moim zdaniem najpiękniejsze czego może człowiek doświadczyć, to nastoletnia miłość.
Jest ona niejako najczystsza, bo jako gówniarze najmniej wiemy o świecie. Liczy się tylko nasze uczucie do partnera. Wbrew wszystkiemu. Jeżeli nasz partner również jest takim niedoświadczonym gówniarzem, to doświadczamy czegoś niesamowicie pięknego - głupiej, bezinteresownej i niesamowicie pięknej miłości dwojga młodych debili.

Debili, którzy zapewne uczynią sobie masę przykrości. Masę krzywd. Masę zaniedbań. Ale ile lat nie minie, to wciąż będą wspominać tę miłość jako szczerze prawdziwą. Miłość bez cynizmu i kalkulacji. Po prostu czyste hormony i ludzie. Bo kto nie wspomina swojej pierwszej/pierwszego w której/którym się zakochało? To jest ta jedyna w życiu miłość która potrafi przenieść przysłowiowe góry. Ta miłość pokonuje wszelkie przeciwności i zwalcza wszelkie przeszkody. Dopóki człowiek w swej młodzieńczej głupocie sam jej nie zaprzepaści.

Później, każdy następny związek, to już czysta kalkulacja. Uniesienia się zdarzają, ale nie są już tym. Mamy swoje wymagania, mamy swoje przemyślenia. I to pomaga nam zbudować rozsądny związek, ale niszczy tę głupią i naiwną miłość młodzieńczą. Za którą tak wielu z nas tęskni.

pokustnik - Gadajcie sobie co chcecie, ale moim zdaniem najpiękniejsze czego może czł...

źródło: comment_1643684290Yx9JJRH7FFVLP0uRvsRm0a.jpg

Pobierz
  • 6
meh, bzdury, bynajmniej to nie pierwszą miłość wspominam najlepiej, a właśnie tą najdojrzalszą.


@atteint: > Jak sam napisałem : Gadajcie sobie co chcecie,

To są po prostu moje gówno przemyślenia w trakcie bezsenności i wspominania pierwszej ex xD Żadne wartościowe myśli. To wykop i czwarta nad ranem. Jakbym mógł pić alko, to pewnie byłbym teraz całkiem upity ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak po prostu siedzę, myślę
@atteint: Hah, chciałbym aby życie nie było na poważnie. Niestety los zbyt wielu osób zależy od tego jak się zachowam i jaką twarz będę reprezentować.
Czasem to męczy, dlatego fajnie, że można rozładować to na wykopie, gdzie jest się psedo-anonimowym.

Dobranoc!