Wpis z mikrobloga

Ukończyłam właśnie i w sumie to gra jest średnia. Z plusów to na pewno cutscenki sama fabuła, bardzo fajnie zrobione i mega mi się to podobało (momentami trochę jak film i niektórym to przeszkadza ale imo spoko), design Kratosa i jego pancerzy jest świetny. Niektóre etapy z walką też były super, zwłaszcza jak przeciwny mieli mało HP i można było ich pociachać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łamigłówki fajne przerywniki od walki, raz szybkie, raz trzeba się nagłowić to duży plus, tylko fajnie jakby chłopiec odpalał się wcześniej jak siedzi się 5 min bez żadnych owoców główkowania a nie że dopiero jak gdzieś tam się zakręcę to on coś krzyknie z drugiego końca sali xD
Niestety są też minusy takie jak bardzo duży recykling przeciwników gdzie trolle czy ogry czy zwykli przeciwnicy mają zmienione żywioły i tyle co połączone z dużą ilością HP powodowało że walki stawały się powtarzalne a co za tym idzie nudne. Bardzo duży recykling assetów, (może tylko ja na to zwracam uwagę ale osobiście mnie to razi ( ͡° ͜ʖ ͡°)) najbardziej rzucał się w oczy typ na siedząco z wbitym mieczem od góry, był dosłownie WSZĘDZIE, ON MI SIĘ ŚNIŁ NAWET. Wiem że to powstaje na konsole i moje granie na ultra w QHD nijak ma się do popidówek za 2.5k ALE odnoszę wrażenie po 3 filmikach na YT że w poprzednich było jakoś tego więcej.
Podsumowując to takie średnie doświadczenie, bardzo dobre fabularnie ale nijakie gameplayowo. Poczekam teraz na ragnarok jak wyjdzie na PC i sobie ogram kiedyś tam może. Oby nie zaczęli robić z tego coś jak AC gdzie na zmiany w rozgrywce trzeba czekać 3 gry AKA asset flipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#godofwar #gry #steam
  • 5
jak przeciwny mieli mało HP i można było ich pociachać


@mandarynka97: strzaleczkami xd

typ na siedząco z wbitym mieczem od góry, był dosłownie WSZĘDZIE, ON MI SIĘ ŚNIŁ NAWET


@mandarynka97: No fakt, zwlaszcza ze one takie #!$%@? bo ciagle tylko robic bloki i uniki a prawie wcale atakowac nie mozna, no i od #!$%@? HP majo, a jakby tego bylo malo to jeszcze niektore so z tarczo