Wpis z mikrobloga

W sumie to ten Spotify bez szału.

Nie ma wszystkich piosenek (czasem prawie całych albumów) nawet tych najbardziej znanych zespołów. Dużo blokad regionalnych (?) - tzn piosenka niby jest, ale jest na ciemno i nie mogę jej odtworzyć.
Bardzo mało funkcji, chyba że jeszcze nie odkryłem wszystkiego.
Algorytm podpowiadania muzyki nawet spoko, na pewno dużo lepszy niż YT, ale też szału nima, a słyszałem od znajomych, że to lifechanger.

Niemniej jednak 5zł na miesiąc to całkiem uczciwa cena w pakiecie Family.

#spotify #niepopularnaopinia #oswiadczenie #muzyka
trevoz - W sumie to ten Spotify bez szału.

Nie ma wszystkich piosenek (czasem praw...

źródło: comment_1643663278qOcDU2ciorFKauSC5eH4ec.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@KQQQ: napisałem, że nie ma piosenek/albumów nawet najbardziej znanych zespołów. Pierwszy z brzegu przykład to album "Korova Milky Bar" Myslovitz. A tak z zagranicznego podwórka to np. z The Strokes nie ma pojedynczych piosenek, np. "Hawaii".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trevoz: pytanie czy te albumy są dostępne gdzieś indziej w dystrybucji cyfrowej, nieraz widziałem że danego albumu nie było bo wykonawca się nie dogadał z wydawcą, albo stawały się dostępne dopiero po latach, kwestia praw autorskich. Na YT to wiadomo, ktoś zawsze wrzuci, ale to wtedy na jedno wychodzi co słuchanie empetrójek, artysta nic z tego nie ma. Kawałki na szaro to jak piszesz niedostępne w danym rejonie, albo kawałki
  • Odpowiedz