Wpis z mikrobloga

#pracacontent #pracbaza #truestory

Ale dre łacha xD o #!$%@?łe. pracuję w kafejce internetowej i mam stanowiska 11 oraz 16 które są od siebie oddalone o 3 stanowiska. na 11 siedzi całkiem ładna kobitka coś około 28 lat, na stan 16 siedzi koleś pod 30. mam podgląd na żywca co robia na tych kompach bez ich wiedzy. W tym właśnie momencie CZATUJĄ ze sobą nie wiedząc że są w tym samym pomieszczeniu.

Akurat jak to pisałem skończyli pisać ze sobą, bo chciałem zrobić screena. W każdym bądź razie teksty które pisali do siebie były jednoznaczne. Miałem straszną ochotę im to powiedzieć ale zbyt fajnie się to czytało xD
  • 17
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: akurat są, przed każdym logowaniem jest napis że cały dostęp do internetu jest na podglądzie tylko że nikt tego nie czyta, kafejka jest czysta. poza tym kręci się tutaj masa pedofilów czyli mniej więcej raz na 2 tygodnie wpada policja po logi i nagrania video.
  • Odpowiedz
@filiprock: ja już pamięam poprawną formę wymawianie nicku i pisania, go aczkolwiek bardzo podoba mi się mówienie ycnaBOMBA i niech tak już zostanie, myślę, że nasza Kochana Ania się nie obrazi :D
  • Odpowiedz