Wpis z mikrobloga

  • 115
#fotografznachor
Mireczki mały update z mojej strony. Kto nie wie o co chodzi to polecam poczytać moje wpisy ( ͡º ͜ʖ͡º)
- https://www.wykop.pl/wpis/62596739
- https://www.wykop.pl/wpis/62603343

Pisaliście mi, że badania krwi w przypadku tarczycy nie są często wystarczające. Dlatego umówiłem się na USG i...


Jednak po konsultacji z lekarzem dowiedziałem się, że to nic strasznego i co najwyżej żebym się przepadał za rok. Więc to czy fotograf jest znachorem pozostawiam Waszej ocenie xD z jednej strony "wykrył" super małe zmiany na tarczycy, ale z drugiej strony jest to kompletnie niegroźne.
To już koniec tej historii. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wsparcie - mój wpis był w 100 procentach prawdziwy jednak traktowałem tą całą historię z przymrużeniem oka, a w wiadomościach prywatnych dostawałem od Was poważne wypowiedzi abym nie lekceważył wszelkich znaków i się przebadał, bo wielu z Was ma problemy z tarczycą. Dzięki i dużo zdrówka życzę!

Patres - #fotografznachor
Mireczki mały update z mojej strony. Kto nie wie o co chodz...

źródło: comment_16436400099LnJpHi6YUGKqUsQUmVwlM.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MrPickles Długo się zastanawiałem czy ujawnić dane fotografa, ale w sumie dlaczego nie. Bardzo polecam tego Pana jeżeli chodzi o zdjęcia do dowodu. Dałem mu dziś 10 zł więcej za te zdjęcia, bo musiał czekać aż tak długo i nawet nie chciał przyjąć dodatkowej zapłaty. Profesjonala obsługa, więc polecam serdecznie:
Kraków, ul. Zakopiańska 2a

! Jedynie godziny otwarcia są mało korzystne, dlatego dopiero teraz byłem u niego ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Patres: życzę Ci zdrowia Mirku. Kontroluj się co jakiś czas.

U mnie rok temu wykryli niegroźną torbiel na jajniku, teraz się diagnozuję w kierunku endometriozy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Patres: nie bój nic, miałem kilkunasto milimetrową i mi płyn z niej ściągnęli a reszta się wchłonęła
To nic strasznego. #!$%@? było tylko jak musiał mi wbić igłę w szyję żeby to ściągnąć xD ale przy takich małych to Ci nie grozi
  • Odpowiedz