Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno rzecz. Za moich czasów nie do pomyślenia było, żeby trenerem kadry był jak to się mówi człowiek o szemr... szemranej przeszłości. Ale Mati powo... powolutku. Co kadra ander tłenti łan? Jaki Andrzej Woźniak. Panowie, przecież trenerem bramkarzy pierwszej drużyny mógłby równie dobrze zostać Roman... Kołtoń. Brawo Romku. Przecież tamto stanowisko nic nie znaczy, czy ktoś na poważnie uważa, że Romek czy inny Andrzej trenował Wojtka Szczęsnego czy Fabiańskiego? Druga sprawa ja szanuję Czarka Kule... Kuleszę. Ale za moych czasów nie do pomyślenia było, żeby kapytan reprezentacji Polski nie wiedział o tym kto zostanie trenerem. Ja żem miał z Robertem super kontakt i to on chociażby wybrał Zołzę, ja tylko papiery żem pod... podpisywał. Ja obecnie jestem wiceprezydentem UEFA i ja powiem wam tako jedno rzecz: w strukturach FIFA czy UEFA nie ma mowy o żadnej korupcji. Ale co mój kolega Platini? Nie no tak to rozmawiać nie będziemy...

#reprezentacja #mecz #kanalsportowy #kanalbekowy
Pobierz KRZYSZTOFDZONGUN - Ja wam powiem tako jedno rzecz. Za moich czasów nie do pomyślenia ...
źródło: comment_1643634280dhBJxZrH2N49lGo69qZvNp.jpg
  • 5