Wpis z mikrobloga

ej, o co chodzi z cenami w max premium burgers?
u gory jest Kurczak Burger Junior za 5,95 zł, na dole Kurczak Burger Pikantny za 20,95 zł (oba sa ofc tansze jak sie bierze w zestawie). jaki jest sens kupowania tych drozszych burgerow? ten tanszy jest tylko troche mniejszy, nie ma pomidora i mial inny sos (przy czym dodatki mozna sobie dobrac dodatkowe jakie sie chce za mala oplata)

#jedzenie #jedzzwykopem #pytanie #ubereats #burger
SmugglerFan - ej, o co chodzi z cenami w max premium burgers?
u gory jest Kurczak Bu...

źródło: comment_1643632867A2OUWuaHl1lmQWOLlEcMeq.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
No oczywista nieprawda. GDYBY solo kosztował 6 zł, a ZESTAW 5, to byłaby prawda. ;-)


Nie, to, że sprzedawca podaje jakieś kwoty, manipulując kupującym, nie oznacza, że coś jest tańsze. :-)

@ConanLibrarian: jezu, no dobra, wiadomo o co chodzi.

O gustach się nie dyskutuje - ja mam poczucie jedzenia papierowego jedzenia. Bardzo szybko jestem znowu głodny, więc jeśli sytuacja nie zmusza -
  • Odpowiedz
Oho! Daj przepis, że cena MUSI odzwierciedlać proporcję wagi/objętości/liczby i rodzaku składników dla RÓŻNYCH produktów. :-)))

Jeśli postanowią mniejszego sprzedawać po 15, a dużego po 19, to zgadnij, kto na tym zarobi, a kto wpadnie w pułapkę? :-)


@ConanLibrarian: tak sie robi ze duze rozmiary bardziej sie oplacaja zeby klient wiecej wydal, a w przypadku tych burgerow zrobili na odwrot i nie wiem czemu tak jest
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: jedzenie fast fooda to jakby pic szczyny, to jest najgorszego sortu pozywienie dla podludzi, jak masz kase to ugotuj cos sam a nie żryj jak jakis nieudacznik burgerow
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: dzis tez zamowilem ff, kfc, przypomnialem sobie jaki to syf jest, jak człowiek je normalne jedzenie to dopiero wtedy czuje jakie to ścierwo. Frytki gumowe, panierki najeane więcej niż miesa. Ale jak ktoś je codziennie tego typu pseudo żarcie to myślę że nie poczuje że to padlina, to tak jak ci co zamawiają catering pudełkowy i myślą że jedzą zdrowo xD.
  • Odpowiedz