Wpis z mikrobloga

No a więc tak. Piszę to na chromebooku i w dzień w którym wymazałem się testem pcr. Czuję się jak gówno kompletne ponieważ dostałem deprymę od szefowej bo troszkę #!$%@?łem...nie, dostałem kwarantanne i nie poszedłem do pracy. jest mi z tym źle, ale też nie jest to moją winą i mam za zadanie nie obwiniać się o to. Jest mi wżyciu źle ponieważ jeszcze nie odciąłem się od pępowiny i dostaje o wiele za dużo od ojca. Chciałbym w końcu zacząć żyć i mieć błogie uczucie że to co robię wżyciu i na chwilę obecną jest słuszne. Trapi mnie ciągłe poczucie winy i bezsensowności podejmowanych przeze mnie działań i decyzji. Zapominam o tym tylko i wyłącznie w chwilach nietrzeźwośći. Bardzo często czuję też nienawiść do osób które spotykam po drodze, nawet tych obcych na ulicy. Wyobrażam sobie w roli takich osób i mam paniczny wręcz lęk/obrzydzenie przed tym że mogę skończyć tak samo jak one. Przeraża mnie myśl o tym, że mogę zostać w swoim życiu nic nie znaczącą jednostką, która będzie coś znaczyć tylko dla swojej rodziny i najbliższych. Wiem że to dziwne, no ale nie umiem utrzymywać relacji z rodziną przede wszystkim i może dlatego mnie to odrzuca. Często mam też wrażenie, że nie mam osobowości. Na jakimś etapie mojego życia po prostu zacząłem ją zatracać i tego etapu nie przerwałem. Trwa on do dzisiaj, tylko nie wiem czy jest jeszcze cokolwiek do tracenia. Nie mogę odpocząć, jestem zmęczony tym, że wiem że jak skończy się odpoczynek to zacznie się ponownie to #!$%@? smutne życie w kraju w którym o swoje trzeba się bić. Oszukiwać jak się da na podatkach żeby mieć coś. Cokolwiek. Na koniec dodam, że ogólne poczucie winy i złą kondycję psychiczną pogarsza fakt, że miałem całkiem niezły start w życiu. Co prawda nie idealny, ale lepszy od sporej części naszego społeczeństwa, a może i populacji światowej. Czuję, że nie wykorzystałem szansy i powinna ona spotkać kogoś innego, bardziej odpowiedniego. Zostać wykorzystana poprawnie.
#smutnegowno ##!$%@? #lifeisstrange #gorzkiezale
  • 1
  • Odpowiedz