Wpis z mikrobloga

Nie dajcie się zwieść, że Freedom Convoy to jakaś oddolna i ogromna inicjatywa wielkiej rzeszy Kanadyjczyków.
https://www.reddit.com/r/ottawa/comments/sg9myo/convoy_megathread_22/huupnt6/

I jak tam, doliczono się w końcu 50000 ciężarówek i miliona ludzi? Czy dalej mamy trochę poniżej 500 pojazdów i ok. 5000 protestujących? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo tyle do tej pory naliczono z tych, które są w Ottawie.
I czemu tak mały ruch, który składa się z ok. 0,5% siły truckerskiej w Kanadzie zebrał prawie 10 mln dolarów kanadyjskich w ok. 14,000 donacjach? Bo nie powiecie mi chyba, że to odpowiednio oddaje strukturę społeczną 38-milionowego kraju i wcale nie śmierdzi scamem na kilometr.

#kanada #truckersforfreedom #protest #bekazantyszczepionkowcow
  • 10
@kotbehemoth: Moje subiektywne TL:DR - ok. kilku tysięcy sfrustrowanych ludzi postanowiło zebrać się w Ottawie na proteście przeciwko restrykcjom covidowym - a w szczególności tym dotyczących kierowców ciężarówek. W mojej ocenie sugerowanie, że jest to spontaniczny i oddolny protest jest mocno śmierdzące.

Podlinkowany komentarz na reddicie zbiera dotychczasowe ekscesy protestantów.
@SkeletonKing: Spokojnie ziomeczku, konserwy z tego tagu zaraz wszystko wytłumaczą. Wszystkie te negatywne zachowania protestujących to oczywiście ustawka, zwykłe false flag. Sam widziałem, jak premier Kanady płacił przedstawicielowi Antify kilka milionów, by robili prowokacje i burdy. Protestujący NIE zrobili niczego złego, przecież tam są same rodziny z dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Normie_Lurker - @SkeletonKing: Spokojnie ziomeczku, konserwy z tego tagu zaraz wszyst...

źródło: comment_1643620270nhHmJThNLzMR9W19OMVd6H.jpg

Pobierz