Wpis z mikrobloga

Żenujące jest jak Rafałek próbuje się dowartościować za pomocą dwóch starosielskich żuli.
Czyżby ich przychylność była wykładnikiem hierarchi społecznej w Białymstoku?
Nie każdemu uda się sforsować bramkę.
#kononowicz
  • 15
  • Odpowiedz
Nie każdemu uda się sforsować bramkę.


@leptino: I pewnie by nie sforsował i nawet nie próbował ze strachu. Stary dziad łaknący wyświetleń udał się z tym do mediatorów, bo się bał, ze na dzień doby okularki spadną jak pójdzie sam. Dzięki ci niemiecki i drugi co w Niemczech(Kolonii) ludzi wyzywałes za wprowadzenie tego zja
  • Odpowiedz
@Deathcult: Moze nie od samego poczatku. Jak konon zyl potem w biedzie i popularnosci nie bylo to zaden szczur sie nie interesowal prócz pomnikarza co dawal mu jedzenie. Że sie bal wrocic to nie przyzna, ale ze wrocil dzieki niemieckiemu i slawkowi to przyznal sam.
  • Odpowiedz
@Deathcult: Nie moglem edytowac to napisze tutaj. O tworzeniu nie ma mowy. Poznali sie bardziej dopiero w 2009 czyli gruby wariat juz dawno byl stworzony a parowa jak to on sie przyczepil, bo konon dal mu powod.
  • Odpowiedz
O Niemieckim nawet ptaszki nie ćwierkały. Sprawdź metrykę śmierci Leonardy i Bogusia. Boguś poszedł pierwszy... Do piachu.


@Deathcult: Mialem na mysli to, ze niemiecki jako jedyny pomagal, a te szczury czeczety, oskarki, rafalki sie zawineli w pewnym momencie wszyscy dlatego smieszy ten ekoczub jak mowi, ze pomaga niesamowicie a przez lata nie bylo komu. Bieda mial grubas wtedy jak nigdy. No i o tym, ze niemiecki i ruda menda pomomgli
  • Odpowiedz
@Bajkonur: Ja tu nie widzę wielkich. Wielki to mój penes i to mi wystarczy. Reszta co "stworzyła" Konona to czeczot i ekopedzio. No i jeszcze jeden, co za bardzo się nie udzielał.
  • Odpowiedz