Wpis z mikrobloga

co prawie Legię #!$%@?ł do pierwszej lig


@Dlugi_1111: spokojnie zaraz 2 runda

najważniejsze decyzję podejmował u Stanowskiego na grillu


-wiesz co Czesiu? Ten Lewy to nie wiem. On chyba gwiazdorzy za bardzo. Wiesz ja kota z kongo sprowadziłem ostatnio. W Odrze Opole siedzi na ławce bo trener go nie lubi. 2 lata temu bramkę z przewrotki strzelił. Może byś pchnął chłopaka? Powołanie dałoby mu wiatru w żagle. Co? Zrobisz to?
@Typowy_Dzekson Fryzjer sam wspominał, że Czesiu był jego ulubieńcem. Do tego dużo osób zamieszanych w to gówno mówi, że kilku poszło w 60. A co do sukcesów to jakie sukcesy ma Michniewicz? Mistrzostwo Polski i superpuchar. Twój ukochany Stanowski jest #!$%@? hipokrytą, że walczy z Słowikiem (za co akurat szanuje) a wystawia na piedestał skorumpowanego trenera. Ty pewnie jesteś jednym z tych, co dzwoni do hejtparku i chcą jedynie powiedzieć "super robotę
@Dlugi_1111 Nie dzwonie, nie jestem fanem xD
Nie mam idoli ani nic z tych rzeczy.
Gdzie tak wspomniał jak możesz podać link?
No właśnie skoro wszyscy polecieli w 60 to czemu nie ma zeznań na Michniewicza sam sobie przeczysz.
Staonowskiego nie lubię. Kanału nie ogladam. Lubię piłkę i kibicuje reprezentacji, hejt ma typa za rzeczy które działy się z lat temu świetnie pomoże na poprawić marna już sytuację.
@Dlugi_1111 a nawet jakby przestawał mecze to #!$%@?. To były czasy że jak 3 drużyny kupiły utrzymanie to ty nie przebijesz?? No plss.
Na szczęście od dobrych kilku lat nie trzeba kupować i można normalniw trenować. Wyniki ma jakie ma i nikt lepszych w kraju nie osiągną
@Typowy_Dzekson No #!$%@? przeszkadza Ci, że autokar nie może cofać a prywatne spotkania na kiełbasie u dziennikarza sportowego, który potem chwali się, że podejmowane były u niego decyzję nie to nie mam pytań. Dowody są niezbite a ty dalej chcesz dowodów to dałem Ci porównanie na twoim poziomie.
Nie pozdrawiam