Wpis z mikrobloga

@klawiszs: i ogólnie gówniarz w tamtych czasach zbierał kasę od innych smarkaczy bez wiedzy trenera za namową starszyzny.

No to niezłe panowanie nad szatnią i wiedza co się w niej dzieje xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
podejrzewany o dziwne kontakty z fryzjerem


@msichal: nie podejrzewany. Z tego co pisały media to te 711 połączeń do fryzjera to jest fakt. A strzyżenia raczej u niego nikt nie zamawiał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klawiszs: ale on nie tylko się dorzucał, w aktach sprawy było że sam namawiał innych małolatów do przehandlowania meczu

@aqweds: nie innych tylko jednego i to było jego zadanie zlecone od starszyzny, by przekonać kumpla ze swojego rocznika...
  • Odpowiedz
@Kismeth: czyli sam przyznajesz że nakłaniał inną osobę do popełnienia przestępstwa, a wyżej pisałeś że tylko "musiał się dorzucić". Dla mnie to jednak jest różnica.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kismeth: czyli sam przyznajesz że nakłaniał inną osobę do popełnienia przestępstwa, a wyżej pisałeś że tylko "musiał się dorzucić". Dla mnie to jednak jest różnica.

@aqweds: gdzie tak pisałem? Gość miał 19 lat, sam się zgłosił, przyznał, opowiedział, zapłacił kupę kasy kary i dostał wyrok w zawiasach.

Michniewicz za to idzie w zaparte i wyznaje zasadę króla katalizatorów, że jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja
  • Odpowiedz
@Kismeth: Ale po #!$%@? mi to tłumaczysz? Wiem przecież ocb z CM711 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skupiłem się tylko na Piszczku, bo ten wpis wyglądał jakbyś próbował go wybielać. Jak dla mnie jeden i drugi powinien dożywotnio być #!$%@? z piłki zawodowej i tyle.
  • Odpowiedz