Wpis z mikrobloga

@Baakedr: odkąd odkryłem granie na padzie wszystkie gry TPP ogrywam na nim

Choćby w takim Death Stranding analogi robią taką robotę że nie ma sensu dotykać klawiatury, nawet w GTA lepiej sterować na padzie jak chodzi o chodzenie czy przede wszystkim jazdę autem (zupełnie inne wrażenia jak możemy np. wcisnąć gaz czy skręt do połowy) - jedynie celowanie bronią palną wolę myszką

Na problemy z kamerą polecam - zwiększyć czułość kamery.
@Baakedr: też się dziwie, ale są ludzie grający w shootery na padzie, a i znam kolesia których w Quake grał na touchpadzie, różne są upodobania, jak to mówią:

Jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu nogi śmierdzą
Kazdy ma swoje zdanie. Kiedys bylem myszkowcem teraz bez pada nie wyobrazam sobie grac w jakakolwiek gre, w grach rpgowych typu AC ogromna zaleta pomagajaca w immersji jest to ze analogiem sobie predkosc poruszania bohatera regulujesz a nie jednostajny ruch jak w przypadku klawiatury.

Poza tym na poczatku tez tak mowilem. Kilka tysiecy godzin pozniej pada mam tak wymasterowanego ze w zyciu juz bym do klawiatury nie wrocil. Pomijajac juz wygode w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baakedr: na porządnym padzie od xboxa to Wieśka 3 przeszedłem, bo było mi o wiele wygodniej i łatwiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo że na co dzień gram na klawiaturze i myszce a nawet konsoli nie mam. To samo z gta v