Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem kuchni z Ikea to chętnie wam opowiem moje historię która pokazuje na jakim poziomie jest montaż oraz reklamację w Ikea.
Panowie od montażu nie mieli zielonego pojęcia jak montować kuchnie.
Całość projektu przesunęli o kilka cm bo tak im było łatwiej.
Wyrwali dziurę w suficie bo przez to że przesunęli ścianę otwór do wentylacji nie był w osi z okapem.
Tak zamontowali syfon że po pierwszym użyciu wypadł i zalał kuchnie. Ogólnie wyszło ok 60 niezgodności które Ikea rozwiązuje od 7 grudnia.
Na wtorek mam ustawiony montaż na poprawki ale nikt nie dał mi znać co będzie poprawione.
Kilka razy dziennie dzwonie ja infolinię i nic.
Panowie podczas montażu uszkodzili zmywarkę, ścianę i sufit.
Więcej Zdjęć w komentarzach. Taki teraz chyba standard @IKEApl
#ikea #kuchnia
Inkwizytor_91 - Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem kuchni z Ikea to chętnie wam op...

źródło: comment_1643530755esbgWivVKdrKfrn4T3aGHO.jpg

Pobierz
  • 315
  • Odpowiedz
@Inkwizytor_91: ikea to nędzne meble w wykonaniu, bez urazy, sam w zeszłym roku projektowałem i składałem meble, Składałem też z kolegą ikee i no jakość tego jest nędzna, począwszy od płyt kończąc na okuciach, Ja nie wydałem 30k tylko 7 robiąc na markowych okuciach, ale coś za coś, myślę że stolarz zrobiły odrobinę lepiej ode mnie ale nie zmienia to faktu że z marketu ciężko o coś dobrego, więc nie żyj
  • Odpowiedz
@Inkwizytor_91: Miras współczuje, bo wiem, że kuchnia kosztowała na pewno kupę fory, a sama usługa montażu w ikei jest droga (mi 3k sobie zażyczyli w 2018). U mnie na szczęście zrobili to mega szybko (3 panów uwineło się w niecałe 8h, a uwierz mi, że mam dużą kuchnię) i profesjonalnie. Powodzenia życzę, byś w końcu był zadowolony.
  • Odpowiedz
@FAN78: @Inkwizytor_91: @ristorante:
Jeżeli zawór wody do zmywarki jest za szafką obok na wysokości ok 40cm od ziemi to nie ma szans żeby puścić przewód od zmywarki inaczej niż po podłodze.

Na przyszłość radzę wszystkim nie brać montażu z IKEA - bo nigdy nie wiadomo na jaką ekipę montażową się trafi.

Na OLX/Facebooku można znaleźć ekipę, która zrobi to samo 10% taniej i mieć pewność co do tego, że
  • Odpowiedz