Wpis z mikrobloga

@Mit_o_chondriach: @a_kto_pogada: Wróciłem do nich po kilku msc wlasnie na promke 25%. Nie polecam, posiłki to jest jakiś żart. 3 dzień diety i już drugi raz mam obiad który polega na tym, że kalorie robi ogromna ilość tłustego sosu, porażka. Ten posiłek ma niby 900kcal xD nie wiem co mu ma być fit w tej diecie "dla aktywnych". Wracam do Kukuły - drogie jak #!$%@?, ale chociaż trzyma poziom. Moja
n.....k - @Mitochondriach: @aktopogada: Wróciłem do nich po kilku msc wlasnie na prom...

źródło: comment_1644328232ubdhKTc8NF0ebGXlzQzv7v.jpg

Pobierz
@a_kto_pogada: Jakieś złe nie było, ale do cholery tego makaronu przed ugotowaniem to było może z 80 gramów. Najgorsze ze oni chyba kaloryczność i smak podbijają tłuszczem i musiałbym ten sos wciągnąć na koniec łyżką ;/

@krwawy_zbik: No dzisiaj to przegięcie było. Mięsa tyle co nic... Zapychanie się serkami raczej średnie na budowe masy. Ja przez ostatnie 2 msc miałem Kukułe... to jest wzór jednak, dania jak z restauracji naprawdę
@krwawy_zbik: Nie wiem, brałem active. Ogolnie to Kukuła ma np. dużo kaszy i mięsiwa bardzo dobrego, sosy jak dają to odrobinę do smaku - czasami mi przeszkadzało, że tak mało. dzisiaj maczfit znowu mi #!$%@?ł sosiwa ze kilka kawałków kurczaka w nim pływa xD