Wpis z mikrobloga

@Zwanek: właśnie dobry bo to pokazuje że Olgierd to dobry chłop, sam obszar jak dla mnie się deko skompromitował bo w filmie rozładował swoją frustrację a nie jakoś wypunktował Olgierda. Choć oczywiście żeby była jasność, uważam że lepiej jakby tej wojny nie było bo nikomu nie przyniesie niczego pożytecznego.
  • Odpowiedz
@Mag_Bobolski: inkwizytor olo rozpoczal walke z herezja, bardzo mnie sie to podoba. a ten typ od tuszenia to ewidentny lateks. jak to mowia najlepsza obrona jest atak. musialo go zabolec, ze zostal wykryty.
zez band, perska ksiezniczka wspolpracuja badz wspolpracowali z bielska centrala. zeby szkolna oczyscic trzeba wszystko spalic do golej ziemii, bo te kanaliki tylko liza loda slawkowi
  • Odpowiedz
  • 0
@Mag_Bobolski: Miałem na myśli że zły, bo jednak lista zarzutów trochę się rozrosła (nie żeby wcześniej ich więcej nie było).
Odpowieć obszaru, imo, merytorycznie bardzo w punkt była. Większość zarzutów wobec Sławka to są plotki bez twardego potwierdzenia, ale ludzie to łykają przez efekt potwierdzenia. Oczywiście nie znaczy to że Sławka nagle należy przestać jechać, no ale nie wypada przedstawiać takich rzeczy w formie faktów.
Co w tym filmie było słabe,
  • Odpowiedz
@Zwanek: Ogólnie tak, jest dużo rzeczy które zarzuca się sławkowi np bycie gejem ale nie ma na to jednoznacznego dowodu. Co jest jednak pewnie na 100% to nowak jest przynajmniej bezpośrednio odpowiedzialny za wyciek majora bawiącego się panem, ktoś te #!$%@? mu najął by go tak wystawiły na pośmiewisko a czy faktycznie on rozprowadzał te nagrania to ciężko powiedzieć. Tego obszar jednak nie chce zauważyć, pytanie czy celowo.
  • Odpowiedz
  • 1
Ogólnie tak, jest dużo rzeczy które zarzuca się sławkowi np bycie gejem ale nie ma na to jednoznacznego dowodu.

@Mag_Bobolski: Z tym jest jeszcze taki problem, że nawet jak #!$%@?łbyś długi wywód, w którym udowodniłbyś że Rudy faktycznie jest gejem i jeździ do Białegostoku żeby się #!$%@?ć z Majorem, a Mysza to tylko jego kuzynka z którą mieszka żeby uniknąć ostracyzmu, to i tak na końcu należałoby zadać pytanie "No i
  • Odpowiedz