Wpis z mikrobloga

Po roku prac powoli rusza nowy polski projekt kryptowalutowy anonimowego narzędzia do wymiany informacji oraz 1 lutego rusza pierwszy zdecentralizowany market futures np. NASDAQ/USDC, TESLA/USDC, WIG20/USDC Ostatnio udało się skutecznie zjechać Lunę. Co myślicie? Warto pakować się grubo? W porównaniu z innymi projektami i ilością w obiegu nadal wydaje się mega tanio.
https://bigshortbets.com/

#gielda #kryptowaluty #polska #inwestycje #luna #bigshortbets
seo000 - Po roku prac powoli rusza nowy polski projekt kryptowalutowy anonimowego nar...

źródło: comment_1643490203fqVZqMTEBvK6arAGJfzdns.jpg

Pobierz
  • 14
Agresywana, prostacka promocja. Usunęli mu konto na yt, jak tak dalej pójdzie usuną i na Twitterze. Wtedy jedynym medium przekazu będzie grupa ma fb i właśnie jego super projekt bsb.
Inteligenty facet z ogromnym doświadczeniem na rynku wybrał bardzo dziwna strategie, która short term może i owszem się sprawdza. Polaryzuje Polaków na Twitterze jak mało kto i zyskał 700 nowych fanów. Ale long term dokleja sobie łatkę buca.
@ukie: Mam trochę tokenów kupionych dawno temu po niższej cenie, ale rozważam zwiększenie, jednak chciałbym poznać nastawienie rynku.
Nie obchodzi mnie opinia innych ludzi, jak jesteś biedny i chory ludzie mają Cię w dupie. A jak jesteś zdrowy i bogaty to masz przed wszystkimi czapkę ściągać. Zresztą Bezos i Gates nie dorobili się na byciu grzecznym i miłym, a na byciu agresywnym bucem. Jakbyś kiedyś kupił akcje Amazon, Microsoft lub Facebook
@seo000: Ej chłopaki, cały ekosystem krypto cierpi z powodu braku możliwości kolokacji, wysokich opóźnień i MEV. Mam pomysł, przenieśmy handel do blokczejna, najbardziej nieefektywnej bazy danych jaka istnieje. To na pewno pomoże.
Z drugiej strony Rafał to cwana gapa, w krypto siedzi od lat i pewnie doskonale wie jak będzie można frontrunnować zlecenia na tej pseudo "giełdzie".
@RGB_XYZ: To jest dobre pytanie, z drugiej strony jeżeli opłata za zlecenie będzie stała to w sumie chyba problem nie istnieje. Jakoś nie udało mi się jeszcze frontrunnować u brokera MM.
@najmniej4znaki: Myślę że nagłośnienie faktu że Luna to ukryta piramida finansowa zasilana długiem + negatywny sentyment zrobił robotę. W tym samym czasie pozostałe waluty z pierwszej dziesiątki krążyły wokół 0, a Luna -13%.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@seo000: Nie, luna spadła przez zamieszanie z protokołem wonderland przez co ludzie nagle zaczęli masowo wypłacać wszystko z abracadabra money, która oferowała degenbox strategy w którym zalokowany był ponad miliard UST. Gdy ludzie zaczeli wyplacac masowo zaczeli sprzedawać UST co doprowadziło do zmiany ceny luny ze względu na mechanizm palenia. Ten rafalek przypisuje sobieefwkt chaosu spowodowanego wonderlandem
@seo000: On jest liderem tego projektu. I jak mu ściągną Twittera to promowanie tego projektu sie skończy, bo zasięgi będzie miał tylko w swojej grupie. Gdzie obstawiam już wszyscy załadowani.
@seo000 Luna spadła głównie przez zamieszanie z MIM i abracadabra. Jak porównasz spadki od ath to wcale nie odstaje od innych projektów.
Odnośnie projektu zaorskiego i jego wyceny. Cena głównie rośnie przez buyback, który zaorski zapowiedział, że będzie przeprowadzał do ceny 2$. Także w tej okolicy bardzo prawdopodobne spadki. Buyback nieprzypadkowo zaczął się właśnie teraz, jak spojrzysz na wykres to cena przed skupem było poniżej 0.5$ i stabilnie spadała gdzie presale był
Polaryzuje Polaków


@ukie: Gość jest spekulantem. Ma w piździe czy skłóci ludzi jeśli może na tym zarobić xD Jak siadasz z Zaorskim do spekuły to możesz być jego matką, a i tak cie #!$%@? do zera xD Dlatego na tego typa trzeba patrzeć z dystansu bo jak się wkręcisz w jego gierki to cie #!$%@? bo na tym polega jego zawód.

Jak go obserwujesz z boku i nie zasiadasz z nim
@KochanekAdmina: Tak jak pisalem, to jest inteligenty koleś. Dobrze wie co robi.

A ten cały buyback, jak tylko mu się zacznie dupa palić (splucze się jak na ropie) zrzuci na holderow bez żadnych skrupułów.