Wpis z mikrobloga

Cześć. Czy ktoś miałby chwile zgadać sie na jakimś Teamsie / Zoomie / Messengerze i pomóc mi zainstalować Xiaomi.eu?

Kupiłem Xiaomi Mi 11 Pro z #tradingshenzhen i próbuje go odblokować za pomocą Mi Unlock.Niestety dostaje komunikat jak w załączniku - "The phone has been locked by the account 816***113 by looking for the phone and cannot be unlocked". Co można z tym zrobić? Dlaczego telefon jest zablokowany?
#xiaomi #pytaniedoeksperta #smartfon #android #banggood #cebuladeals #chinskiecuda #telefony
Dakkar - Cześć. Czy ktoś miałby chwile zgadać sie na jakimś Teamsie / Zoomie / Messen...

źródło: comment_1643462857GxkhOmrdbYq4jsdgSc3a8F.jpg

Pobierz
  • 11
@PurpleHaze: Dzięki chyba naprowadziłeś mnie na właściwy trop. Na początku zalogowałem się na konto z innego numeru telefonu. na tym numerze z którego się zalogowałem początkowo musze miec dostęp do neta, prawda?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dakkar: stało się tak ponieważ sporo nieoficjalnych sprzedawców odblokowywał o bootloader i sprzedawało tel z nieoryginalnym softem często zawierającym keylogery itp
@Dakkar: jak wyzej trzeba czekac.
Ten wymog odczekania, to bron obosieczna.
Ciebie #!$%@? i irytuje. Ale dla innych stanowi zabezpieczenie, przed chinskimi januszami ktorzy na chinski soft wgrywali globala i udawali ze to tel na rynek miedzynarodowy.
@Dakkar: jak masz konto i dostales zgode na odblok, to 7 dni (168h) od zalogowania sie i odpalenia softu do odblokowania.
Nie pamietam, ale chyba ten program co screena wrzuciles bedzie podowal ile jeszcze ostalo.