Wpis z mikrobloga

To straszne jak szybko PiS upadla Polaków i zbliża nas do ruskiego miru. Jeszcze kilka lat temu synonimem luksusu było kupienie nowego auta klasy premium, wielkiego domu z basenem, drogiej biżuterii czy tam innych zegarków po 50 tys. Dzisiaj luksusem jest kupienie..... Lenora lub papieru toaletowego... Regina! Tak, dobrze czytacie. Są ludzie, którzy uważają, że płyn do płukania to niepotrzebny zbytek i luksus.

#ekonomia #zakupy #bekazpisu
Syn_Tracza - To straszne jak szybko PiS upadla Polaków i zbliża nas do ruskiego miru....

źródło: comment_1643460364fD4486a40Khs2QArKGcw4k.jpg

Pobierz
  • 10
@Syn_Tracza no nie jest ale jak czytam wykop to jest to samo co nakręcanie o tym że trzeba makaron i konserwy wykupywać. Odkąd pracuje i robię zakupy rok do roku jest drożej. Takie są realia czy coś potanio przez ostatnie 20lat? A tu nagle ludzie jakby Amerykę odkryli. Braki w dostawach i ograniczona dostępność w łańcuchach dostaw, globalna inflacja a tu jedyne co jest to tylko i wyłącznie narracja lokalno polityczna.
@Syn_Tracza ale patrząc szeroko to jednak wszędzie jest wyższa niższa ale jest i rośnie. Ale co ja będę psuł jedyna słuszna narrację. Jak można pisać żarciki "po co banany, można ziemniaki"
@Syn_Tracza ja nie mówię że tak nie jest ale to są często państwa bogatsze. Mi tylko chodzi o to że niestety ale jak ze wszystkim tanio to już było i kto rządzi nie zmieni nic. Moim zdaniem nie byłoby ani gorzej ani lepiej