Wpis z mikrobloga

Dzień dobry moi kochani katolocy, ja tylko chciałem przypomnieć, że katolicy w Polsce to taka grupa społeczna, ktorej kapłani gwalcą małe dzieci, następnie ich przelożeni to tuszuja, a prawie cała reszta tej społeczności nie protestuje, jak by ich to nie obchodziło. Za to obraza ich babka na tęczy i filmy na podstawie prawdziwych wydarzen, wtedy potrafi ich wyjsc protestowac wiecej niz przeciwko pedofilii w ich szeregach. Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia.
#bekazkatoli
#bekazprawakow
#ideologiakatolicka
#katolicyzm
P.S Pozdrawiam moich ulubionych wykopowych katolików fikolarzy:
@Franciszek_Dolas
@altruistyczny
@KawaJimmiego
@koala667
Oraz najświętszego platynowego rycerza @@bartolomis.
Jak wam się zachce to wklejcie o czym było kazanie w odpowiedzi.
  • 111
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic Dobrze ze Ciebie ochrzcili. Jaki cel maja takie wpisy (wypociny) jak twój?
Ani nie jesteś fajny ani zabawny pewnie jesteś jednym z pod znaku tęczy fanatyków którzy każdy dzień muszą zacząć od obrazy kogolwiek?
Lepiej napisać nie pozdrawiam pedofilów gwalcacycj małe dziecii z kościoła katolickiego a nie katolików
Zresztą i tak nie ogarniesz.
  • Odpowiedz
@Alfa-przegryw: Nie, nie lepiej. Lepiej jest napisać tak jak napisałem. Prawde( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ja nie nie kieruje mojego posta do pedofilii, oni juz sa straceni, ale do katolikow. Katolikow, ktorych kaplani gwalca male dzieci, a ich przelozeni to tuszuja. Kieruje to do calej resztu katolikow, zeby przestali odwracac glowe, bo to urwa siara( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S nie dobrze, ze mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@SkonczPitolic: Że też jest na liście dolas, barto i kawa, a nie ma takiego @daleki_jones który to jest niemalże identycznym przykładem piso-kat0la który wszędzie widzi gimboateizm. Polecam, chłopaczek ma straszne problemy ze sobą przez co próbuje udawać twardziela, co wygląda jeszcze bardziej komicznie xD
  • Odpowiedz
  • 0
Co w tym dziwnego skoro bog chrzescijan jahwe to reptilianin ktory karmil sie cierpieniem, niskimi energiami
  • Odpowiedz
Spolecznosci, ktorej kaplani gwalca male dzieci,


@SkonczPitolic: Przypominam, że ty należysz do społeczności której członkowie gwałcą, torturują, okradają i mordują małe dzieci. Duże zresztą też. Jak się z tym czujesz?
  • Odpowiedz