Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#elektryka #pracbaza #techbaza #finsnse #coztapolska

Witam Fachowców

Technik teleinformatyk, 1/4 technik elektryk (w toku), 2-2,5 roku jako pomocnik elektryka, mieszkanie/dom jednorodzinny ogarniam sam, szef dowozi materiały i sznuruje szafkę, jestem w trakcie odnawiamia SEP eksploatacji. Miałem 9lat przerwy w zawodzie, poza drobnymi projektami, pół roku temu wróciłem do Polski i tak od tego czasu wróciłem do zawodu. Pracowałem też w przy instalacji przemysłowej, sieć eth, i p.poz.
Na jakie zarobki mógł bym liczyć w Poznaniu?Lub w ogóle w PL?
  • 13
  • Odpowiedz
@jules_fae_poland: Ja bym ponizej 25pln netto nie zszedl. Tylko ze mam znacznie wiecej doswiadczenia. No i ja robie wylacznie przemyslowke/niskopradowke/utrzymanie ruchu. Jesli chodzi o budowlanke w gre wchodzilby tylko wlasny rachunek.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrKoval: prawdopodobnie wyjadę jak tylko odbiorę dyplom, jeszcze nie wiem czy Niemcy, Holandia czy Francja. Mam nadzieję że to tego czasu złoże parę rozdzielnic.
Nie podejrzewałem że aż taka kiszka jest :(
  • Odpowiedz
@jules_fae_poland wszystko zależy gdzie co znajdziesz, ja sobie dorabiam tylko na zleceniach i wychodzi mi ponad 40 zeta. Mąż mojej kuzynki 3 rok w DE robi i co mówi, że wraca do Polski to po 2 tygodniach szukania normalnej pracy pakuje się i wraca.
  • Odpowiedz
@mrKoval W NL na początek 1600 euro miesięcznie na rękę + dają zakwaterowanie i kilometrówkę płacą.
Maxymalnie z doświadczeniem dojdziesz do 2400 przez agencję.
  • Odpowiedz
@jules_fae_poland: wystaw sie na olx, jak szef Ci podbije to odpal mu 10% i bedzie git. 1 budowa na miesiac i zyjesz jak król.

Chyba, że chcesz machać dla prywaciarza lub na obczyźnie pół życia się męczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xiaomi_lepsiejsze: lepiej mieć niż nie mieć. W dobie fachowców po "SEP" jak ktoś myśli o konkretnym stanowisku to myślę że wypada mieć. Robię z czystej formalności. Wiele ofert za granicą ma "dyplom technika" w wymaganych. Nie każdy elektryk też robi non stop budowlankę.
Dostałem właśnie nową pracę. Na hasło że dokształcam się w weekend, robię dyplom szef był bardzo zadowolony.
Pożyjemy zobaczymy :)
  • Odpowiedz