Wpis z mikrobloga

  • 1630
bylem dzisiaj pierwszy raz w escape roomie. Ogólnie fajny klimat, masa ludzi jak na jeden pokój bo wrzucaja wszystkich razem, ale jakos udało nam sie wyjść. cala zabawa wychodzi dosyć tanio bo za 7,20 + dostalem 500g pieczarek i batona. kilku Mirków słusznie ostrzegało, że największym problem jest klejaca podloga. ogólnie pooecam.
RuskiPies - bylem dzisiaj pierwszy raz w escape roomie. Ogólnie fajny klimat, masa lu...

źródło: comment_1643384443gZpiV7m4C15SLJXaY1ZEer.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@RuskiPies: Ja nie polecam - przykleiłem się do podłogi i trzy dni czekałem na serwis sprzątający żeby mnie szpachelką podważyli i odkleili. Dodam, że oprócz mnie było jeszcze 3 ludzi przyklejonych w różnych miejscach w sklepie i serwis sprzątający przyjechał tylko po to aby poodklejac ludzi i pojechał dalej bez sprzątania sklepu XD mówili, że jedna ekipa jest na pół Polski i z tego powodu trzeba tyle czekać na przyjazd
  • Odpowiedz
@RuskiPies: Ooo znajomy widok. Biedra koło deptaku w Szczecinie. Dzisiaj podobny widok. Tak zawalony dział z wodą, że albo bierzesz to co z wierzchu ale nic innego już nie weźmiesz.
  • Odpowiedz
  • 1
W biedronce Wrocław Hubska chciałem tydzień temu kupić sok marchwiowy, niestey półka pusta, skończyły się albo braki, pewnie zerwany łańcuch dostaw. Ale niedaleko alejkę tarasowała zafoliowana wysoka paleta, patrzę a tam kilka kartonów soków, po krótkiej walce udało mi się do nich dostać. Przedwczoraj jestem tam znów, paleta stoi w tym samym miejscu, soki i inne rzeczy dalej na niej zafoliowane mimo że 5 dni minęło xD. A pracownicy biegają po sklepie
  • Odpowiedz