Wpis z mikrobloga

Ale mi się przykro teraz zrobiło, przypomniało mi się jak babcia pod koniec życia mi napisała karteczke ze swoim numerem telefonu, a że bardzo źle już widziała to tam było napisane coś w stylu "mój numba[...]", ja tą karteczkę nosiłem w kurtce przy sobie i ją zgubiłem gdzieś, chciałbym ją mieć bo bardzo kochałem babcię, a najbardziej bym chciał mieć Twój "numba" do nieba babciu, bardzo Cię kocham i tęsknię za Tobą...
  • 20
  • Odpowiedz
@Pozdzierany_Gumolit: mam podobną karteczkę, która brat zostawił kiedyś przed komputerem m/w o treści „ściąga się film” - rok 2005, nie wyrzuciłam, ale aż mi się przykro zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może jeszcze ją znajdziesz ;)
  • Odpowiedz
@Pozdzierany_Gumolit: rozumiem cię mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°) miesąc przed tym jak dziadek dostał udaru i zmarł dostałem od niego kartkę z danymi do logowania na epuapie żebym mu coś zrobił. 10 lat minęło a ja dalej wyciągam tę kartkę i tęsknię
  • Odpowiedz
@Pozdzierany_Gumolit Myślałem, że tylko ja tak mam. Mój dziadek zmarł 12 lat temu, będąc dzieckiem często chodziliśmy zbierać razem złom po działkach i zawsze go sprzedawaliśmy, ale zawsze na karteczce liczył ile dostaniemy. Do dziś mam te kartkę w portfelu tak po prostu.
  • Odpowiedz
@Pozdzierany_Gumolit: mnie rozwalają babcie u mnie w pracy, które jak mają podawać szczególowe dane osób najbliższych to nie raz wyciągną ładnie wypisaną ręcznie karteczkę z napisem "WNUSIE:" ()
  • Odpowiedz
@Pozdzierany_Gumolit: no i co narobiłeś? Przypomniałeś mi, jak jednego wieczora odwiedzałem babcię w szpitalu po operacji. Normalnie z nią rozmawiałem. Pojechałem do domu rodzinnego w odwiedziny, a z samego rana obudziły mnie płacze na korytarzu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz