Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy i Mirabelki!
#praca szuka Mireczka, na wstępie poproszę o jakieś plusiki dla zasięgu bo ciekawa oferta imho.
Firma, dla której podwykonuję pewne prace szuka inżyniera w #uk i ma problem więc spytali o pomoc!
Wymagania to perfekcyjny angielski bo dużo pracy z dokumentacją i doświadczenie jako electrical design enginer oraz autocad/autocad electrical. Znajomość #plc zwłaszcza #allenbradley i #mitsubishi będzie zdecydowanym plusem ale raczej nie jest niezbędna. Firma jest w #sheffield ale, to już teren #peakdistrict.
Idealnie byłoby aby kandydat był samodzielny i taka osoba spełniająca wszystkie wymagania na początek może rozmawiać o kwocie do £35-40k
Najelpiej osoby, które już mieszkają w UK ale dobry kandydat z PL bedzie rozważany.
Jeśli będą jacyś chętni z niezłym CV to takie CV przekażę wraz z numerem kontaktowym :)

  • 28
@s---k: A i pewnie życie masz masz tańsze. Gdzie mieszkasz? Nie mówię kasa jest spoko ale pomyśl że pracownik który zna swoją wartość zarobi więcej. Zwykły kierowca tira bez języka w uk zarobi 900-1200 tygodniowo a gdzie do podanych wymagań
@czubaba: Nosz.. kur... oferta marzeń dla mnie.
Od roku robię jako projektant, ale w Polsce i marzy mi się zacząć to w UK, na automatyce się niestety nie znam :\
Plusuje i mam nadzieje, że ktoś się załapie.