Wpis z mikrobloga

A potem się dziwić, że Stanoski nie zauważa wałków PiSu, skoro on ma problemy z podstawowymi pojęciami z zakresu prawa. Niezależny Trybunał Konsytutcyjny? Wolne Sondy? Na co to komu PATRZ LEMPART PIERDNĘŁA NA PROTEŚCIE I JEST GRUBA XDDDD

Szanuję Stana za kilka rzeczy, ale ten jego kult i ta jego sekta to jakiś dramat xD choćby się najbardziej wygłupił to i tak go będą bronić. Ten jego program z Mazurkiem to już w ogóle kpina, gdzie w ogóle nie zajmują się wałami Pisu, tylko krytykują opozycję XD

Kolejna sprawa to Stano sam o sobie mówi, że jest hipokrytą, ale jak ktoś go nazwie hipokrytą, to nagle jego kościół zaczyna cię wyzywać i mało cię nie zjedzą XD

Stanowski to sprawny biznesmen, inteligentny typ, potrafiący się odnaleźć w internecie, ale zrozumcie, że żaden z niego ekspert, a w większości to zwykły populista, który mówi to co jego widzowie 90 IQ na emigracji na zmywaku chcą usłyszeć xD

Jakby był takim idealistą, to może w czasach gdy korupcja w polskiej piłce kwitła, zżerała sport od środka, to by się tym zajmował, ale wiadomo jeden z jego kolegów miał coś za uszami, agent 711, więc mądrzejsze o tym nie wspominać.

A tak btw. czy propozycja 30 k za odwołanie gali Najmana to nie jest zwykła korupcja? Według mnie gdyby burmistrz przystał na tę propozycję to wtedy byłby dopiero skompromitowany i Najman na spokojnie mógłby później oczekiwać potężnego odszkodowania od gminy.

Reasumując: Stanoski dał rozgłos gali, miał ją powstrzymać a gówno wskórał. W mojej ocenie cel był słuszny, ale jak to się mówi "Po owocach ich poznacie" a owoce całej akcji Stano vs Mmmavip są takie, że Stano nic nie osiągnął poza wyświetleniami na yotubie XD no to akurat mu doskonale wychodzi.

#kanalsportowy #kanalbekowy #stanowski #mmavip #najman #gownowpis #humorobrazkowy #bekazpisu #rmffm #mazurek #polska
KRZYSZTOFDZONGUN - A potem się dziwić, że Stanoski nie zauważa wałków PiSu, skoro on ...

źródło: comment_1643299706B3YxqMFJWr3wD0AmApwsFN.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: chyba troche osiągnął skoro kilku sponsorów się wycofało, a gala zamiast być w Katowicach, to odbędzie się w Wieluniu XD Ekspertem nie jestem, ale tez nie uważam, żeby taki rozgłos poprawił sprzedaż ppv, wiec najmanowa gala prędzej na tym straciła, aniżeli zyskała. Natomiast krucjata Stanowskiego trwa w najlepsze, bo po przeciwnej stronie jest Najman. Słowik był na pewno punktem zapalnym, ale myśle, ze dowalanie się do Najmana to po prostu
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

który mówi to co jego widzowie 90 IQ na emigracji na zmywaku chcą usłyszeć xD


Bawią mnie tacy śmieszni ludzie jak Ty, którym się wydaje że są inteligentniejsi od reszty społeczeństwa, a ich osobista opinia jest niepodważalną prawdą objawioną, nie dopuszczając do siebie myśli, że mogą gadać bzdury.
  • Odpowiedz
@zibi1337: Generalnie to obaj się zbłaźnili. Jak Stanoski zaczął o tych niewolnikach i prawie polskim, a nie rzymskim to musiałem się przejść z zażenowania. A to tylko jedna z wielu sytuacji gdzie Krzysio się popisał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Najman - gościu który wyciera sobie gębę polskim prawem do prowadzenia działalności gospodarczej, odprowadzaniem podatków itd, ale jednocześnie sam ma #!$%@? na spłatę swoich zadłużeń i szczyci się tym że nigdzie nie pracuje i ma zamożną żonę xD Można Stana nie lubić i się z nim nie zgadzać, ale w tej kwestii ma pełną rację, on też doskonale wie że pociski po Marcinie przynoszą mu zasięgi i dochody a jednocześnie
  • Odpowiedz
Stanowski to sprawny biznesmen, inteligentny typ, potrafiący się odnaleźć w internecie, ale zrozumcie, że żaden z niego ekspert, a w większości to zwykły populista, który mówi to co jego widzowie chcą usłyszeć


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: brzmi jak Korwin
  • Odpowiedz