Wpis z mikrobloga

#afera #pekao #ideabank #banki

ale cyrk się rozgrywa w pekao po przejęciu idea banku :D nie rozesłali żadnych listów do BYŁYCH klientów (z zamkniętymi produktami finansowymi) ideabanku, że nastąpiło przejęcie idea banku przez pekao i że to teraz pekao obsługuje ich dane + lista produktów jakie przejmowali i teraz pekao wysyła jakieś fikcyjne wezwania do zapłaty :D szkoda, że nie mają tu konta bo chętnie bym poczytał ich głupie tłumaczenia
  • 3
@hsossd: Niestety kiedyś pracowałem w oddziale Banku, który podobnie odwalił, co się nasłuchałem to moje.

Generalnie to pewnie wygląda podobnie, czyli tak, że ktoś przyoszczedzil na testach i z automatu wrzuciło klientów, którzy spłacili te kredyty w szczególnych okolicznościach (np. przed terminem albo jakoś dawno) na listę do wysyłki tych pism. W takich dużych bankach to się wszystko dzieje praktycznie z automatu i zabrakło kontroli. Podejrzewam, że parę osób w Banku
@Tomaszku: no ja jestem ciekawy ich opinii, skoro nie ograli w systemie zamkniętych kont :D ja np nie rozumiem sytuacji gdzie leasing dawno zamnknięty, konto było tylko do spłat, samochód dawno wykupiony i oni mówią że hajs brakuje :D przecież nie możliwe jest przekazanie samochodu z banku do leasingobiorcy bez uregulowania wszystkich opłat @BankPekaoSA