Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy #kononowicz #patostreamy #najman #stanowski #mmavip
Od dawna oglądam Krzysztofa Kononowicza, osobę, która nie jest do końca zrównoważona psychicznie i trochę odklejona. Po wczorajszej transmisji wywiadu Krzysztofa Stanowskiego z burmistrzem Wielunia Pawłem Okrasą mam wrażenie, że były kandydat na prezydenta Białegostoku wypadły o niebo lepiej. Ten wywiad to jedna wielka kompromitacja od pierwszych sekund, aż do samego końca. Człowiek totalnie nieprzygotowany na wywiad nie powinien w ogóle do niego podchodzić. Mowa ciała, samozaorania, głupie porównania, wpadanie w pułapki dziennikarskie to tylko część tego co pokazał nam owy burmistrz. Niestety, ale znaczna część burmistrzów, prezydentów czy wójtów tak u nas wygląda. Typowy wiejski chłop, któremu zdjeli kalosze, ubrali garnitur i posadzili na stołku. Przeraża mnie ten fakt, że ludzie na takich ludzi głosują, to jak ma być w tym kraju dobrze, skoro takie osoby piastują urzędy? Jak taki człowiek może po tym spojrzeć swoim wyborcom w oczy, gdzie ludzie po prostu nie chcą organizacji tak paskudnej gali w swoim mieście, w hali, która wybudowali z pieniędzy podatników. Ta gala odbije się bardzo szerokim echem dla tak małego miasta jak Wieluń. Temat tego burmistrza jest bardzo śmierdzący i powinien zostać zbadany przez odpowiednie służby. Jak to możliwe, że ktoś za 10 000 PLN tak się ośmiesza? Nie chce spekulować, ale moim zdaniem tu chodzi o większą kasę, która może być podana pod stołem albo tu chodzi o jakieś inne profity. Który burmistrz w kraju zrezygnowałby że spotkania z wybitnymi osobami, które zadeklarowały coś tamtejszej młodzieży, a więc przyszłymi wyborcami? Już nie piszę o tych pieniądzach, bo dostał konkurencyjną ofertę. Czy burmistrz naprawdę nie widzi, że zamiast tych firm transportowych, które będą walić drzwiami i oknami stanie się jednym wielkim memem do końca życia? Że te firmy zaczną wybierać inne "raje podatkowe", nie tylko Wieluń ma niższe podatki. Burmistrz nadaje się do wywiezienia go na taczce, razem z tym pucharem w ręku, który chciał wręczyć dziennikarzowi za promocję miasta.
P.S tak to z waszych podatków miesięcznie płaci grube pieniądze za utrzymanie tego akwarium w tle. Pozdrawiam
  • 1