Wpis z mikrobloga

mircy pytanie mam, dostaliście zwrot pieniędzy albo ten mityczny kupon na 50zl do KFC? wczoraj zamówiłem, przyjechało 1,5h po czasie i jedzenie było zimne i nie dopieczone XD(w aplikacji cały czas jedzenie widniało jako dostarczone). BTW. Dzwoniłem na infolinie 4 razy i 2 razy zostałem poinformowany ze miał odezwać się do mnie kierownik KFC z którego zamawiałem i cisza do tej pory xD
#kfc #dostawa #reklamacja
  • 8
  • Odpowiedz
@kwaszonyoguras: Kiedyś zamawiałem kupon z kfc w dostawie, 2 grandery i kubełek frytek za 30 zł. Przyjechał jeden grandery i frytki. Napisałem wszystko co i jak na maila bezpośrednio i po jakiejś tam weryfikacji dostałem kod na 20 zł mailem.

Czyli profit, bo ponad połowa wartości zamówienia. Wszystko trwało koło tygodnia.
  • Odpowiedz
uwaga, dzwonilem 2h temu ze nadal nikt sie nie skontaktowal, gosciu z infolinii mowil ze przeprasza w imieniu grupy kfc i ze zostanie niezwlocznie pilny telefon wykonany do mnie ze strony kierownika kfc za niedlugo, minelo 2h no i jak zwykle nic xD ale gosciu powiedzial ze moge to jeszcze zglosic wyzej gdzies tam do wroclawskiego oddzialu (poprawcie mnie jak sie myle)
  • Odpowiedz