Wpis z mikrobloga

Niektórzy chyba nie rozumieją teraz wyzywają obszar od lateksów,ale nie pomyśleliście że są ludzie którzy mają w dupie te wojenki i ten kontent około szkolny chcą nagrywać bez żadnych spin i nie chcą ani atencji Bielszczaka ani wykopków.Jeden #!$%@?ęty chce mieć meneli na własność,a drudzy #!$%@?ęci wykopkowicze zamiast zająć się własnym życiem i ogółem całe te,to zajmują się walką tak samo psychicznie jak Bielszczak...#!$%@? niektórzy wykopkowicze na tym tagu są tak samo #!$%@? jak Bielszczak i wierzą,że walczą o coś.... no faktycznie walka o dwóch ćpunów co srają w nachy xDD nawet mi was nie żal niczym od rudego się nie różnicie.Tak samo #!$%@? na temat szkolnej jeseście jak oblech. I czasami myślę,że to że Radeek nad tym trzyma władzę to wasze spełnienie,bo jakby szkolna była wolna od lateksów to kogo byście hejtowali...a no właśnie normalny tag wolny od Meksyka którego promuje Paluch i daje mu atancję zamiast #!$%@?ć na osobny tag #mexicano to tu zaśmieca tą lisią mordą tag Meksyk już dawno byłby martwy gdybyście mu nie dawali atencji,sam Paluch pisał do "hoboka" to przestań posty o menelu wrzucać daj mu umrzeć....o Może ja będę wstawiał codziennie niebożego żeby nabić mu kontent,a nie przepraszam un nieboszczyk,bo nikt nie spamuje na tagu i nie daję mu atencji.Sławek powinien zostać #!$%@? i to na amen,ale niektórzy chyba nie będą mieli żadnego człowieka do ataku.
#kononowicz
#kononowicz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_TBA: Że już nie wspomnę,że o 3 w nocy było poruszenie na tagu i wszyscy prosili o linka jak Suchy wali konia..kurde jakie podniecenie,że obcy chłop wali konia i o tym dyskutować tu chyba sami zasiłkowcy i 500 plusowscy siedzą na tagu.
  • Odpowiedz