Wpis z mikrobloga

Wam jakby Stanowski powiedział, że wykopki to najgłupsi ludzie na planecie to i tak byście przyznali mu racje.. Co on powie to mu przytakniecie.

Mieliście sytuacje gdzie nie zgodziliście się ze słowami Stanowskiego przez co cisneliście go jak teraz Najmana/Burmistrza? Nie. (Bo pewnie wszystko co mówi to jest 100% prawda, nie?) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#kanalsportowy #mmavip #stanowski
k.....s - Wam jakby Stanowski powiedział, że wykopki to najgłupsi ludzie na planecie ...

źródło: comment_1643239214TcKyL8JNG7vIHoGtrnRgOE.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@atomowy_ludek: W każdym zdaniu miał racje?
Przykład poprzedniej akcji.
Stanowski mowi, żeby się spotkać 1vs1 w rzeczywistości. Najman przychodzi a Stanowski nie. I wychodzi, że to Stanowski jest wygranym tu. No XD

To tak jak ja bym Cię zwyzywał, Ty mi proponujesz 1vs1 a ja nie przychodzę i śmieje się z Ciebie ze przyszedłeś. Kto jest wtedy cykorem i bal się przyjść?
  • Odpowiedz
@kidos: Czy ty naprawde myślałeś, że wyjdzie taki Stanowski i będzie się naparzał z Najmanem na gołe pięści? Przecież sam mówił w hejt parku, że nie miałby z nim szans jak i 80% osób spod remizy, a to że Marcinka da się wkręcić jak dziecko to tylko jego wina
  • Odpowiedz
@kidos: Stanowski święty nie jest, ale w tej sytuacji bronienie dzbana Najmana, czy burmistrza-idioty wolącego patogalę od alternatyw zaproponowanych przez Stanowskiego (i w dupie mam, czym się Stano kierował - efekt dla miasta byłby lepszy) to skrajna głupota.
  • Odpowiedz