Wpis z mikrobloga

@Kulek1981: marne szanse, by za rok to było do znalezienia na tym portalu w jakikolwiek sposób, wrzuć to lepiej na jakiś portal chociażby na znienawidzoną elektrodę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiak: Nie trawię elektrody a moje opisy grzebania w ekspresach, dalej są tu bardzo łatwe do znalezienia po tagach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogólnie ekspres wygląda na całkiem sprawny, od spodu niewielki przeciek w okolicy kociołka, ale bez bezpośrednich śladów na nim, oznacza wymianę uszczelki baristy, oraz przy okazji całego kompletu wraz z dwubarem. Liczę że robota na max dwie godzinki z kubanem grzańca i celtyckimi klimatami ze spotifa w tle. Ale to pewnie po weekendzie, bo obowiązki rodzinne wzywają ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
oogle wszystko znajdzie


@elf_pszeniczny: żebyś się nie zdziwił.

Nie trawię elektrody a moje opisy grzebania w ekspresach, dalej są tu bardzo łatwe do znalezienia po tagach


@Kulek1981: dobry dowcip, ja nie potrafię znaleźć wpisów gdzie tłumaczyłem ludziom rzeczy z budowlanki z dwa miesiące temu, to tym bardziej zniknie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ksiak:
Znajdzie się, znajdzie. Zaraz dopiszemy słów kluczowych. Demontaż obudowy krups ea6990 rozbieranie otwarcie disassembly krups ea6990.
  • Odpowiedz