Wpis z mikrobloga

W tym miejscu chciałbym przeprosić wszystkich za oddanie swojego głosu na #konfederacja w wyborach do sejmu z roku 2019.

Do senatu zagłosowałem w okręgu #wroclaw na kandydata koalicji obywatelskiej przeciw pisowi, a do sejmu na Tamulewicza Miłosza Michała. Jedyne co tym spowodowałem to wpuszczenie do sejmu szura Tuduja.
Za to chciałem wszystkich serdecznie przeprosić oraz napisać wyjaśnienie.

Jako człowiek o poglądach centrowo liberalnych jednak jeszcze wtedy bardziej w prawo niż teraz, byłem zmęczony platformą oraz zniesmaczony porażką nowoczesnej. Ówczesny ale i obecny odchył lewicy nie znaczył i nie znaczy dla mnie nic, jako absolutne zaprzeczenie idei socjaldemokracji oraz pełny populistów pokroju Biedronia czy Czarzastego. Głos na pis również nie wchodził w grę. Więc jako zawiedzony sceną polityczną człowiek oddałem, myśląc jeszcze wtedy, rozsądny głos. Tu nastąpiła ta tragiczna pomyłka, bo zamiast zmniejszać ilość populizmu kosztem merytoryki, nastąpiło jego rozszerzenie, pochwała zachowań zamordystycznych i romans skrzydła narodowego z pisem. Ich retoryka ekonomiczna nie zmieniła się ani trochę, nadal oferując kompletny bełkot nie poparty niczym innym niż chęcią omamienia gimnazjalistów i bananowych oskarków, którzy o ekonomii wiedzą tyle że ich stary się dorobił więc dochodowy musi odejść. Dzisiejszym odrzuceniem głosowaniem przez aklamacje, które nie kosztowało nic po prostu ośmieszyli nas jako naród. Za to na nich pluję.

Mam dość obecnej sceny politycznej, mam dość ordynacji d'Honta i mam dość wyborów. W następnych zagłosuję tylko po to aby pis nie wygrał bo to przestępcy i zdrajcy dla których za działania na rzecz wprowadzenia dyktatury należy się sąd.

Będę również nadal oceniał polityków jako osobne jednostki, bo najgorsze co można zrobić to dać się zmanipulować i zaprzeczać wszystkiemu co ktoś powie nawet jeśli powie dobrze.

Jeśli ktoś to przeczytał to dziękuję.

Pozdrawiam, miłego wieczoru.
#oswiadczenie #4konserwy #neuropa #gownowpis #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
Mam dość obecnej sceny politycznej, mam dość ordynacji d'Honta i mam dość wyborów. W następnych zagłosuję tylko po to aby pis nie wygrał bo to przestępcy i zdrajcy dla których za działania na rzecz wprowadzenia dyktatury należy się sąd.


@czopek_bezpieczenstwa: najgorzej jak pis wybory wygra albo po przegranej sporo dawnych pisowców znajdzie się w nowej partii rządzącej
  • Odpowiedz
Czy twój kandydat również jest katozamordystą i oszołomem w kwestiach obyczajowych jak reszta tej hołoty?


@Ernest_: no tak, bo zamordyzm w innych kwestiach jest już spoko(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Mentzena


@scarecrov: niestety też populista i katozamordysta. Imo lepiej czekać na liberałów z prawdziwego zdarzenia albo chociaż centrystów, chadeków czy również prawdziwych socjaldemokratów w stylu Tonyego Blaira.
  • Odpowiedz