Wpis z mikrobloga

@Publius: mam ten sam. Spróbuj jeszcze raz – tryb open, odepnij koncentryka, wetknij długopis w reset, poczekaj jak z tyłu zrobi się dyskoteka na portach, modem się odpali po chwili i wtedy podepnij koncentryk. Zamiast sieci WiFi Vectra będzie Arris i hasło do niej znajdziesz na dole. 192.168.0.1, login admin i hasło takie samo jak do WiFi.
  • Odpowiedz
@darkfence: Sprawdzę jak wrócę do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak się podepnie koncentryk to nie zaciągnie ustawień ze stacji czołowej i nie nadpisze tego co poustawiam?
  • Odpowiedz
@janekhe: @darkfence: No właśnie niestety nadal kicha, connection refused. Wszystkich wariantów już próbowałem, włącznie z podpinaniem laptopa bezpośrednio do modemu ( ͡° ʖ̯ ͡°) A do wifi Arris się podpina, ale nie uzyskuje adresu ip
  • Odpowiedz
@Publius: coś musisz mieć #!$%@?. Jak masz siłę, to zmień tryb na router w vectrze, niech to się tam pięknie poustawia, a potem znowu spróbuj z trybem open, z tym że najpierw daj mu tak z 10-15 minut po zmianie trybu przez eBOK, żeby im się to zaktualizowało.
  • Odpowiedz
coś musisz mieć #!$%@?.


@darkfence: No wiem, tylko pytanie co xD

Będę go maltretował na wszystkie sposoby jeszcze, mam aktualnie dużo czasu tylko różowa musi skonczyc robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Publius: proponuję zmienić tryb na domyślny (router), on sobie trochę popracuje, ogarnie się i wtedy kombinować dalej. Sprawdź w międzyczasie czy przy trybie routera połączenie i dostęp pod 192.168.0.1 działa prawidłowo
  • Odpowiedz
Na moim routerze Techicolor TC4236 tryb OPEN działa połowicznie. Mogę się zalogować do konfiguracji routera, internet działa, ale za CHOLERĘ nie mogę rozdzielić sieci Wi-Fi na dwie, w zależności od pasma (2.4 / 5 Ghz), dodatkowo nie synchronizuje mi się telefon stacjonarny (lampka cały czas miga na czerwono)… Chyba tryb ten jest jeszcze ‚niedorobiony’ przez Vectrę.
  • Odpowiedz
@janekhe: @darkfence: Wracam z aktualizacją w dwóch słowach: ni #!$%@? xD Nawet po odpięciu koncentryka i zresetowaniu modemu nie pozwala się połączyć przez WWW. Póki co daje sobie z tym spokój bo chyba Vectrowcy coś jeszcze kombinują z tym trybem, albo soft jest zmodowany.
  • Odpowiedz
@darkfence: Tak, cały czas to samo. Podpina się do tej sieci komp i nie dostaje adresu IP. Z ręcznymi ustawieniami też nie bangla. Po podpięciu kablem normalnie dostaje IP z DHCP ale do panelu nie idzie wejść.
  • Odpowiedz