Wpis z mikrobloga

@BeZao: Czy ja naprawdę muszę Ci tłumaczyć różnicę między uczestnikami/sportowcami którzy mają coś w przeszłości za uszami a ustawianiem jako "bossa" gali człowieka który kontrolował w Polsce mafię?

To nie jest tak, że Borek bierze do Gromdy jakiegoś zaplutego patusa i reklamuje go przez to, że rzucił cegłą dziecko.

A Najman wziął Słowika bo ten był właśnie przestępcą
@BeZao: #!$%@? typie, ty piszesz jakbyś miał 12 lat i zagrożenie z polskiego XD

Nie, bycie patusem nie jest normalne, ale te patusy są tam, bo są zawodnikami. A słowik jest twarzą tego MMAVip PONIEWAŻ jest znany z bycia szefem mafii. Wśród zawodników MMAVip też można znaleźć osoby które są na bakier z prawem, ale tu nie o to chodzi. Bo takich debili masz od Gromdy, przez ksw aż po UFC.
@BeZao:

1. Oczywiście, że nie jest. Nigdzie też nie napisałem, że jest xD

2. Ja nawet nie oglądam Gromdy, bo nie kręcą mnie takie klimaty, więc jak mam Ci podać nazwiska?

Ja widzę zwyczajnie różnicę między tym, gdy zawodnicy mają kryminalna przeszłość (zdarza się też i w ufc) a gdy ktoś zostaje twarzą gali PONIEWAŻ był jednym z największych przestępców w nowoczesnej historii Polski.

Reasumując. Czy patusy w gromdzie są spoko?
@BeZao: Czyli powinniśmy sprawdzać historie każdego kto chce uprawiać sztuki walki i wyrzucać tych co mieli problemy z prawem? Od sebixa z Gromdy po Mcgregora który też swoje nabroil? XD
@BeZao Głupoty gadasz gościu. Kolega wyżej ci wytłumaczył różnicę w byciu twarzą jakiegoś projektu za zasługi przestępcze a bycie zawodnikiem uprawiającym sport który miał konflikt z prawem. Ty byś chyba chciał zaświadczenia o niekaralności sprawdzać.