Wpis z mikrobloga

Witam, od jakiegoś czasu bije sie z myślami nad zakupem samochodu. Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A3 8L 1.9TDI. Jest to mój pierwszy samochód :) W zeszłym roku zrobiłem łacznie 2500km.
Pracuje i mieszkam w dużym mieście , wszędzie dojeżdzam rowerem ew uberem. Samochod potrzebny mi jest raz w miesiacu na dojechanie 40 km do rodzicow. Jedyny minus obecnego pojazdu to fakt, że raczej średnio nadaje sie na dłuższe wyjazdy. Nie mam do niego az tak duzego zaufania.
Oczy by chciały, ale rozum podpowiada mi że w moim przypadku zakup samochodu to wyrzucanie pieniedzy w błoto.


#samochody

Czy zmienić samochód

  • Tak 10.3% (3)
  • Nie 89.7% (26)

Oddanych głosów: 29

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reelag: jak będziesz mieć samochód po to, żeby raz w miesiącu pojechać 40 km w jedną stronę, to na pewno nie będzie w dobrej kondycji.
Dlaczego ten się niby nie nadaje do jazdy w trasy?
  • Odpowiedz
. Nie mam do niego az tak duzego zaufania.


@Reelag: życie mnie nauczyło, że to jest jedyny powód, kiedy naprawdę trzeba się pożegnać. Można się nie lubić, może się nie podobać. Ale jeśli nie ufasz samochodowi i np. jeździsz bocznymi drogami, żeby jakby coś Cię nie holowali po autostradzie, to już jest ten etap.
  • Odpowiedz
@RRybak: Nie tyle ze nie mam do niego zaufania bo mnie kiedys zawiodl. To ja kilka razy urwałem miski olejowe :) Ogolnie z samochodem jest wszystko ok, ale zaczyna mi ostatnio po dluzszej trasie wcinać płyn od chłodnicy.

Chodzi mi o to że to jest samochod z 2000r wiec nie jest tak bezpieczny jak nowe. Dwa do Chorwacji bym nim nie pojechal. A trzy, zawsze moge pozyczyc samochod od rodzicow.
  • Odpowiedz