Wpis z mikrobloga

@foxmurder: jak usłyszałem pierwszy raz w 2009 to byłem w ciężkim szoku, dopytywałem, szukałem, ALE JAK TO?! Stachu coś takiego nagrał?! Typ Niepokorny?! Później była Chłosta, Vademecum DJ'a, Jam Jest 444, a w 2019 Doskoza, To Moja Droga i tak dalej. Jak wygląda sytuacja na chwilę obecną? Nagranie płyty do auta tylko z tymi kawałkami, żeby nie szukać za dużo i żeby się częściej powtarzały mówi samo za siebie - rozlubowałem
@M4ci3jS:

Jak wygląda sytuacja na chwilę obecną?


Wyszła AGHARTA, która jest całkiem przyjemna do odsłuchu - 4 utwory, jeden to cover, trzy chyba autorskie.
- SHAMANNNIZER to jest po prostu hit, nie wiem dlaczego tak mało słuchany, ale gdyby to wyszło od znanego międzynarodowego artysty to mogłoby stać się serio popularną piosenką. Rytmiczne, niezrozumiałe, przyjemne.
- U KEEP ME ROCKIN' to wersja "Gdy nie ma Ciebie" uwaga, po angielsku ( ͡
@Memorymemory: ślicznie dziękuje za taką wyczerpującą wypowiedź - przyznaje bez bicia, niektorych songów nie znałem, sprawdze na pewno dzieki Twojemu poleceniu - do głowy przychodzi mi jeszcze na szybko 8 Sekund nagrane z zespołem Basta, ale to juz mocno nie moje klimaty :) piąteczka!