Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rolnik_wykopowy: ale sie zesrałeś z tym że jest to "yebać" a nie jakies górnolotne hasła xD Jaka partia takie hasła. Twoi ulubieńcy też takim językiem operują na codzień, też się tak oburzasz?
  • Odpowiedz
Do wszystkich którzy się tak zesrali do mnie. Karakana to nie rusza a wręcz przeciwnie jego przeciwnicy sami się oznaczają. Jak chcecie obalać rząd kartonami to gratulacje.
  • Odpowiedz
Jaka partia takie hasła.


@MrFisherman: Nawet nie wiem jak skomentować te pierdy. Do PZPR, który miał na koncie morderstwa i tortury, a ich przedstwiciel z wielkimi uszami łgał w żywe oczy, a który jest dziś ulubieńcem ludzi twojego pokroju, krzyczano "Solidarność". Dziś do parti katooszołomów krzyczy się "yebać", bo według twojego toku myślenia są gorsi od PZPR. Można im wiele zarzucić, ale twoje porównanie jedynie pokazuje ile masz lat i jak
  • Odpowiedz
Ale kasa od państwowej firmy i odznaczenie od prezydenta już nie śmierdzi


@Ignite: No właśnie. Państwowej, nie PiSowskiej. Tak samo prezydent powinien być apolityczny i reprezentować wszystkich Polaków, a nie tylko PiSowców.
  • Odpowiedz
Moja wypowiedź, to krytyka ładowania polityki nawet na mecz tenisa i do tego w obcym państwie, gdzie ludzie mają w dupie kogo nie lubi jakaś karyna z europejskiego bantustanu. Swoją drogą nie uważasz, że nie na miejscu jest namazać na jednym kartonie słowa wsparcia dla swojego idola i obok dowalić na kogo nie głosuje? Przecież to jest śmieszne i deprecjonuje samą Igę.


Ktoś się sprzeciwia rządom PiSu? Karyna
Protest nieważny, bo za
  • Odpowiedz