Wpis z mikrobloga

@xDgg: To zaskoczę Cię, że ewron grając w fortnite ma po 6-7k dziennie na luzie widzów..

Tylko nie pisz mi „ale to są dzieci a u szymola dorośli” bo człowiek to człowiek, widz to widz. Tu chodzi o liczbę.

Dla szymola to tak, dużo ale 8k widzów na streamie na twirchu czy yt to nie jest dużo xd Wardęga na yt czasami ma po 15-20k widzów a nic takiego wielkiego nie
@kidos: Ale zaskoczenie, problem w tym, że ewrona mam w piździe. Odnośnie każdego tak można powiedzieć, bo xqc ma 120k regularnie, co z tego? Nikt w polsce na irl nie miał ponad 9k i to jest fakt
@xDgg: No ale.. wtf? Piszemy o liczbach a Ty dajesz mi do zrozumienia, że Ciebie to nie obchodzi, że ktoś miał więcej widzów niż szymol xD To ja mogę napisać, że ja szymola mam w .. i nie obchodzi mnie jego 9k widzów bo ewron ma więcej. Więc to działa tak samo..

A co do irl to szymol wczoraj nie miał irl tylko z domu stream a ludzie z domu, grając
@xDgg: Wejdź sobie na twitcha. Ewron 17.1k ludzi na GTA V.
Wysocki 6k ludzi na przeglądzie yt
I wielu innych na nudnych grach mający po 4-5k widzów.
I oni nie mają takich wyników raz na rok tylko raz w tygodniu
Już wytłumaczyłem, że 9k szymola na twitchu to takie „yyy okej? I co?”
@kidos: Ale rozumiesz, że mam to w #!$%@?? XD Ryan toys review tez wbija rekordy na yt i kazdy ma na to wysrane, bo to jakis kanal dla dzieci