Wpis z mikrobloga

No elo. Wracam z kontynuacją tego wpisu, cała GODZINA materiału:

https://www.wykop.pl/wpis/63024553/ma-ktos-z-was-gre-na-pegasusa-pt-snow-bros-ciekawy/

Mówiłem wam że nagram jak się dostajemy do dziwnych leveli w Snow Bros z kumplem. No to nagrałem. Jest tego cała godzina- pełne przejście gry- czyli poziomy od 1- 50 oraz wszystko ekstra. Ekstra to znaczy:

- poziomy od 50 wzwyż
- glitch levele
- tryb gry na czas
- inne trikasy i fikoły

Audio i video ssą buły. Tak po prostu, a dźwięk to już woła o pomstę do nieba. Na szczęście nie ma za dużo komentarza. Lecz jeśli jest to dodatkowo mocno zepsuty i zniekształcony przez mikrofon w kamerze (GoPro Hero 5 bodaj), sry. No i moja dykcja wcale nie pomaga. Jakbym kartofle #!$%@?ł albo kluchy w mordzie trzymał. Jakby tego było mało to gadam z kumplem po włosku. Takie życie. Graliśmy póki się samo nie zawiesiło, co zdarza się jeśli chcesz popsuć grę za dużo razy pod rząd. Ale niezłe jest to że dotarliśmy do poziomów o których nawet ja sam nie miałem pojęcia! Jak na przykład ten z księżniczką na środku co jak do niej dotarłem to buziaka mi dała. Jestem sam zaskoczony tym co stworzyłem.

Tym razem też nie daję czasoznaczków, ale w ewentualnych przyszłych "produkcjach" tej długości mam nadzieję takowe zawrzeć. Abo i kiedy jak mi się będzie nudzić to dodam. Na razie w komentarzu dam sam moment skończenia się normalności.

Montowałem to wideo dwa dni mimo że była tylko do wycięcia jedna rozmowa przez telefon i złożenie plików z GoPro w jeden. Miałem już nawet gotowy film wysłany wczoraj (tak jak większość tego posta, to frankenstein z wczoraj i dziś xD) ale rozjechał się jakimś cudem dźwięk z obrazem. Takiego gówna bym sam nie mógł oglądać, więc postarałem się bardziej i jest co jest. Aż Trzymcie się ramy to wy już wiecie co.


Ah, tak, jeszcze tagi i wołanie ludzi którzy udzielali się w tamtym wpisie lub go plusowali! Sami tego chcieliście prowokując swoimi wyzywającymi komentarzami i obscenicznymi plusami:

Ręczne wołanie odłamkowe: @detalite @JANIEZOLTY @chup @mirindo @zjembigos @Maglite @Zalbag @impact18 @CulturalEnrichmentIsNotNice @NoNAnt5

No i tagi rozbryzgowe: #konsole #pegasus #pegazus #starekonsole #retrogaming #nes #dendy #multiplayer #dobrastarczytychtagownicwiecejitakniewymysle
DonRzoncy - No elo. Wracam z kontynuacją tego wpisu, cała GODZINA materiału:

https...
  • 8
@DonRzoncy: Dobra, jak opisywałeś ten koncept, że na niektórych konsolach Snow Bros ma takie bonusy pomyślałem "ok, pewnie glitch levele których nie da się skończyć czy coś" a tu kupę w miarę grywalnej gry jak jakiś romhack, tripowo to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jadę do domu mojej babci w ten weekend szukać mojego Fenixa o którym wspominałem (o ile ktoś nie wyrzucił przez lata), spróbuję naprawić
mirindo - @DonRzoncy: Dobra, jak opisywałeś ten koncept, że na niektórych konsolach S...

źródło: comment_16431442542p7jqx67kPMmvLMDhq5EMK.jpg

Pobierz
@mirindo: Wiesz, odpowiedziałbym ci, ale sam nie wiem od czego to tak naprawdę zależy. Na bank od konsoli- bo jak wspominałem- na Daryarze CVG nie da się wejść do tych poziomów. Poza tym.. hmm.. nie mam pojęcia, naprawdę. Może ROMy czy inne karty z tą samą grą nie będą przejawiały takiego zachowania nawet na Fenixie czy IQ/ MT? Jakaś kombinacja tych dwóch czynników daje efekt widoczny na filmie, ale jaka? Zabij,
@mirindo: Co to jest dumpowanie? xD nie no serio. A wrzuciłem, bo jak mówię- nie widziałem na necie takiego kontentu. W sumie to myślenie pokrywa się ze wszystkimi moimi wynalazkami, ale konsola i kart to nie jest coś na co mógłbym mieć najmniejszy wpływ. Więc jest to dziwactwo nawet i dla mnie. Po prostu nagrałem co mogłem.

Widzę że mam całe 4 plusy przy oryginalnym poście. Dzięki wam wszystkim, o i