Wpis z mikrobloga

Serwus mireczki, planuję pograć w WoWa i mam kilka pytań od nooba. Ostatnio grywałem na jakichś prywatnych serwerach, jeszcze za czasów Wotlk. Teraz wolałbym zagrać na globalu.

1. Jaki serwer i jaka frakcje wybrać, żeby było sporo ludzi, content PVP + PVE i jakaś polska gildia ?
2. Jaka klasa będzie dobrym PvE DPS i dobra w PVP ? Zawsze lubiłem głownie BG, rzadziej areny. Najczęściej grałem jakimś 'czołgiem' z dużym sustainem - Blood/Unholy DK / Ret pala. Myślałem spróbować czegoś nowego - Monka albo DH. Ewentualnie rogala, który zawsze mi się podobał, a jakoś nie miałem okazji zagrać. Która klasa pozwoli mi swobodnie grać (levelować, później BG) solo ?

#wow #worldofwarcraft
  • 3
. Jaki serwer i jaka frakcje wybrać, żeby było sporo ludzi, content PVP + PVE i jakaś polska gildia ?


@Hilarious: Jesli szukasz czegos spokojnego to przejrzyj wowprogress / grupę wow polska na fb. Jesli nie przeszkadza granie ci na serwerze który jest polskim gettem, to burning legion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wowprogress


@bbackbone: za cholerę nie wiem o co tam chodzi :D A jeśli chodzi o dobór serwera z polakami, to doświadczenie z innych gier nauczyło mnie, że w nadmiarze szkodzi to zdrowiu psychicznemu :D Niemniej miło by było znaleźć jakiś punkt zaczepienia na początek