Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Parmenides69: używałem swego czasu link+steam controller na tv philipsa. Wszystko działało bardzo dobrze. Nie grałem co prawda w żadne fps, ale ogrywanie takich gier jak civ v, mortal kombat x, cities będąc rozwalonym na kanapie było dość przyjemne. Nie miałem żadnych problemów technicznych, wszystko działało płynnie, responsywnosc była bardzo dobra. Dodatkowo na linka wrzuciłem sobie kodi i odtwarzałem na nim media z NAS. Wiadomo że opcja z konsolą jest lepsza, ale
No właśnie jeśli chodzi o granie to robię to głównie na komputerze (strategie) a granie na TV byłoby bardziej do "popykania" w jakąś zręcznościówkę we dwójkę z dziewczyną albo kumplami od czasu do czasu więc nie widzi mi się inwestować dużych sum w to przedsięwzięcie. Dodatkowo moja biblioteka gier na Steam jest dość pokaźna a wydaje mi się że ceny gier tam są średnio wyraźnie niższe niż na konsole

Dzięki za odpowiedź,
Jaki kontroler byłby najlepszy do gry ze Steam Link? Xbox One, PS, Steam Controller?


@Parmenides69: pady od sony od PS4 wzwyż, pady od Xbox od 360 wzwyż, lub Steam Controller, zależy od gry, ale ciekawą alternatywą mogą być kontrolery hori fighting