Wpis z mikrobloga

Jako ze już prawie kupiłem swój pierwszy #samochody , to kompletuje rzeczy do dokupienia. Na razie wpisałem sobie:
- apteczkę
- gaśnice (2kg?)
- kable do rozruchu
- uchwyt na telefon

Biorę po 500 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa na co jeszcze mam #!$%@?ć pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 51
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BrotatyChleb:
Ja nigdy kabli nie musiałem użyć a jeżdżę różnymi autami ze 12 lat. To inni zawsze potrzebowali kable. Raczej jak nie masz automatycznie włączanych i wyłączanych świateł mijania przy uruchamianiu silnika, to bym zlecił takiego moda jakiemuś elektrykowi samochodowemu (przyzwoicie wyglądające moduły są już za 30 zł) jeśli sam nie dasz rady zamontować i jak będziesz dbał o akumulator/klemy/kable masowe to nigdy z własnej potrzeby nie użyjesz. 80% odpalania z
  • Odpowiedz
@Endrius: ja od przyszlego wtorku bede jezdzil pierwszy dzien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzieki za rade! Nie wiem nawet czy ten samochod automatycznie wylacza swiatla, jeszcze go nie odebralem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak jak mowisz - domontowac taki modol i tyle. Akurat w tym samym czasie instalacja wideorejestratora pod stacyjke zrobie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BrotatyChleb:
Jak wymieniał to trzeba sprawdzić czy czegoś nie zaniedbał właśnie w wymienionych podzespołach, akumulatory raczej długo żyją jak się ich nie drenuje (choć panuje opinia, że niby co dwa lata, a ja mam jakiś tani ukraiński w kabriolecie już od 2018 roku i nie wymieniłem go od zakupu. Poprzedni właściciel nie wiem ile czasu go używał), klemy wyczyściłem i odpala nawet przy mrozie, mimo, że jak to w kabrio łatwego
  • Odpowiedz
@Marcinox: Filtr kabinowy wymień jak masz wilgoć na przedniej szybie a nie ręczniki papierowe doradzasz. W swoim starym aucie tez miałem wilgoć na szybach w środki. Aż wymieniłem filtr.

Chociaż ręczniki tak czy siak warto mieć - zwłaszcza jak ci jakiś gołąb-pterodaktyl nasra na boczną szybę.
  • Odpowiedz