Wpis z mikrobloga

Przestrzegam na NEHAR KEBAB w #poznan XD
Turki nie rozumieją tekstu napisanego w aplikacji, zamiast 50/50 baraniny/kurczaka, dali 50% baraniny 50% sosu czostkowego. Cudów się nie spodziewałem bo to zwykła kebabownia, ale to zdecydowana złośliwość ze strony właścicieli, tym bardziej - po nazwie "restauracji" na tym daniu powinni się znać. Dwie sztuki tak osrali, więc o przypadkowym machnięciu "za dużo" nie ma mowy. Bajoro 200ml sosu czostkowego na wierzch, i drugie tyle na dno, a to zaledwie jedna część, drugą z surówką i mięsem przerzuciłem do miski żeby zjeść łyżką :33


#ubereats #kebab
trejn - Przestrzegam na NEHAR KEBAB w #poznan XD
Turki nie rozumieją tekstu napisane...

źródło: comment_16431159957DNOmwj7wmyGvwqlm5sUM5.jpg

Pobierz
  • 70
@Saykoza84: Możliwe, że nie jest to najlepszy kebab na świecie, jednak jakość i smak bliżej berlina niż reszta bud które używają tego samego "mięsa" i tych samych bułek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trejn: brałem od nich wczoraj mieszany talerz XXL i był taki jak zwykle, czyli w miarę. Biorę od nich raz w miesiącu, zazwyczaj jak zapomnę, że trzeba jeść i potrzebuje coś na już, skubańcy potrafią w 15 minut się pojawić z żarciem
@trejn @StulejamodeON
Zahir później Stodoła, a później długo długo nic.

A jak ktoś będzie polecał największe gowno typu Kura warzyw czy kraszkebaba to weźcie rozbieg i jebnijcie baranka o ścianę, większego syfu w Poznaniu nie ma XD w szczególności kisne z Kury warzyw, ludzie się spuszczaja bo Maciej Je dostał siano w kieszeń i ładnie o nich powiedział, zresztą gościu jest odklejony w #!$%@?. A Kebab zapiekanka to Roti wygrywa już w