Wpis z mikrobloga

Da rade jakoś sprawdzić w #orange bez logowania emailem do na stronie / apliakcji, na co wydawane są pieniadze?

Moja matka ma włączony pakiet 200minut/ 200sms, ktory wciaż nie jest wykorzystany ( sprawdzilem logując sie numerem tel, na stronie orange) a na cos jednak jej poszło pare złotych i chcialbym sie dowiedziec na co.
Jednak nie mam dostepu do takich danych na stronie poprzez logowanie z numeru. No chyba ze zaloguje sie emailem, ale nie moge, bo ojciec kiedys sie z jakiegos logowal i na na niego byl przypisany ten numer (ja tez nie moge sie zalogowac na swoj) bo mielismy rodzinny abonament na jedną osobe, a ojciec sam nie pamieta emaila. Nowego sie nie da zalozyc. W ogole w wuj komplikacji zeby po wspolym rodzinnym abonamencie sie rozłączyc. Nie polecam. trzeba isc do salonu, zaplacic 20zł od kazdej osoby ktora chce sie odłaczyc *w sensie byc smaodzielna a nie rpzypisana do kogos) i to nie wszystko, bo nawet nie mzoesz tego 20zł zapolacic na miejscu, tylko musisz miec doladowane konto i to nie na swiezo, tylko co najniej 5 godzin wczesniej - przez to raz stamtąd wyszedlem bez niczego i do teraz nie mam "autonomii", a matke gdzies wyciagnąć graniczy z cudem

Wiec da sie jakos sprawdzić na co ubywają pieniądze, bez uzywania "moj orange"?

#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 4
@lastro też miałem Orange i też mi naliczali opłaty nawet nie wiem za co. przenieś numer do innej sieci,procedura jest prosta parę kliknięć też tak zrobiłem i teraz place 25 zł za 25gb i no limit wszystko ps mogę dać link polecający
@jacobcn: A co to za sieć? Ja na tyle rzadko rozmawiam i smsuje, ze bardziej oplaca mi sie konto wazne rok i zbieranie gb internetu, czyli ze doladowuje np. za 5 czy 10zl i dostaje jakies gb, ktre sie nie konczą - w orange cos takiego ejst, ale musialem chyba 30zł zaplacic zeby cos takiego aktywowac.

A 25zł na meisiac to moze moejj matce by sie bardziej przydalo. Chociaz tez jej
@lastro mobilevikings :) sprawdzałem zasięg w różnych miejscach, nawet w górach i zawsze było super. W cenie 25 zł mam 25gb na miesiąc, niewykorzystane się kumulują i przechodzą na kolejny miesiac do tego SMS MMS telefony do wszystkich sieci bez limitu.. i co jest fajne za polecenie jednej osoby masz -10% do rachunku, jak 5 polecisz to masz za free :) do tego mam apke gdzie wszystko jest pod kontrolą i automatyczne