Wpis z mikrobloga

@wieszjo: Szymek i Franek spoko kontencik robia. Maja potencjal tez na zadymiarzy. No, ale zestresowani konkretnie, Franio wczoraj jak gadal z Boxdelem przez tel to zrobil ze 100 kolek po pokoju, ale z czasem pewnie stresik zejdzie.
  • Odpowiedz
@wieszjo: tez go lubie, ogladam nie od wczoraj, ale tradycyjnie boxdel nie potrafi kogos ocenic i uwaza ze szymool zwykle zasilany żołądkową gorzką miętową będzie dymił jak kasjo, jako zawodnik spoko ale no nie jako taka twarz federacji XD
  • Odpowiedz
@bartexx96: gówno a nie kontencik chlanie i podrywanie dup kontencik to robił pajalock albo paramaxil a nie ta dwójka co idzie po najmniejszej link oporu to jest smutne jak wymaganie niektórym spadły że to co oni robią nazywają kontentem jeszcze szymol ok spoko ziomek ale ten Franek #!$%@? większego cringera to na ttv Nie widziałem cały strim polega na udawaniu pod shoty
  • Odpowiedz
@TahmKench: no i o adamcym zapomniałem oni tylko wypłynęli bo cała reszta pobanowana albo jak w przypadku rudego niechce mu się i tyle #!$%@? sprawdzanie dup i upijanie się co strim to jest kontent no ludzie kochani to ja już dziesiec razy bardziej wolałem jak rudy budował szałas w lesie albo szczur rowerek wodny
  • Odpowiedz