Wpis z mikrobloga

1 Wtedy Kaczyński wyprowadził Tuska na pustynię, aby był kuszony przez UE. 2 A gdy pokrólował Europie 1825 dni i 1825 nocy, odczuł w końcu głód. 3 Wtedy przystąpił kusiciel i rzekł do Niego: «Jeśli jesteś Królem Europy, powiedz, żeby te dotacje stały się polskie». 4 Lecz On mu odparł: «Napisane jest: Nie tylko dotacjami żyje polska, lecz wolnym rynkiem, które pochodzi z Europejskiego Obszaru Gospodarczego»2.
5 Wtedy wziął go0 Kaczyński do Londynu, postawił na narożniku Tower of London3 6 i rzekł Mu: «Jeśli jesteś Królem Europy, rzuć się w dół, jest przecież napisane: ProEuropejczykom swoim rozkaże o tobie, a na rękach nosić cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o Brexit»4. 7 Odrzekł mu Tusk: «Ale jest napisane także: Nie będziesz wystawiał na próbę Króla Europy, Przewodniczącego Rady swego»5.
8 Jeszcze raz wziął Go diabeł do Polski, pokazał Mu wszystkie bogactwa oraz ich przepych 9 i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon». 10 Na to odrzekł mu Tusk: «Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Królowi Europy, przewodniczącemu PO swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz»6. 11 Wtedy opuścił Go diabeł, a oto platfusy przystąpili i usługiwali Mu.
#neuropa #heheszki #bojowkadonaldatuska #polityka
W.....m - 1 Wtedy Kaczyński wyprowadził Tuska na pustynię, aby był kuszony przez UE. ...

źródło: comment_1643021023K42NxEtU3yTMozL2YuYXcz.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@pomywacz: uważaj
41 Przewodniczący PO pośle KObotów swoich: ci zbiorą z Polski wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, 42 i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. 43 Wtedy sprawiedliwi jaśnieć będą jak słońce w Brukseli*. Kto ma uszy, niechaj słucha!
  • Odpowiedz
@pomywacz: Oho, witamy symetrystę.

Oczywiście wg ciebie PiS, PO - jedno zło, TVP=TVN, a jedyną wolnościową, i merytoryczną, podkreślam: MERYTORYCZNĄ partią polityczną w Polsce jest Konfederacja?
  • Odpowiedz
@Wedam:

I rzekł mi Tusk:

«Stało się.

Jam Alfa i Omega,

Początek i Koniec.

Ja pragnącemu

dam darmo pić ze źródła wody życia.

7 Zwycięzca to odziedziczy

i będę Bogiem dla niego,

a on dla mnie będzie synem3.

8 A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich pisowców:

udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką.
  • Odpowiedz